Лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму
у Києві

+38 (067) 000 00 00
Лікування алкоголізму, наркоманії та психічних розладів на тлі згубних звичок.
Лікування алкоголізму у Києві
 Кодування від алкоголізму

Кодування від алкоголізму

Ефективно усуває хворобу, усуваючи вживання алкоголю пацієнтом на вибраний період часу.
докладніше
Лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму

Наша клініка спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань, пов'язаних із залежностями.
докладніше
Виведення із запою

Виведення із запою

При різкому припиненні запою без медикаментозної допомоги організм отримує сильний стрес.
Докладніше
 Лікування алкоголізму: кодування, виведення із запою.

Лікування алкоголізму:
кодування, виведення із запою.

У нашій наркологічній клініці можна пройти курс комплексного лікування алкогольної залежності. Лікарі нашого медичного центру мають великий досвід роботи із залежними людьми. Їм доступні найсучасніші методики та високоефективні лікарські препарати.

Детокс, відновлення роботи внутрішніх органів, виведення з депресивного стану, кодування від алкозалежності, соціалізація - кожному, хто звернувся, ми пропонуємо свою програму. Індивідуальний підхід дозволяє швидко змінити ситуацію на краще і налаштувати людину на повне одужання.

Вартість послуг з виведення із запою

ВИВЕДЕННЯ ІЗ ЗАПОЮ
ВИВЕДЕННЯ З ЗАПОЮ
Консультація / призначення / спостереження 1000 грн.
Стандартна крапельниця від запою амбулаторно (АКЦІЯ!) 1800 грн.
Стандартна крапельниця від запою амбулаторно + 2500 грн.
Подвійний стандарт (Спецпропозиція) 3300 грн.
Максимальний детокс 4500 грн/добу.
Виведення із запою вдома у пацієнта 4500 грн

Послуги нашої клініки:
кодування, підшивання, виведення із запою.

Конфіденційність

Конфіденційність

Конфіденційність і анонімність усіх, хто звернувся до нас
записаться
 Сімейний підхід

Сімейний підхід

Приймаємо звернення як пацієнтів, так і родичів.
записаться
 Мобільність

Мобільність

Виїзд нашого фахівця до вас додому
записаться
27/7

27/7

Цілодобово, 24 години, без вихідних та свят.
записаться
 Умови

Умови

Власний стаціонар, госпіталізація 24/7
записаться
 Вартість

Вартість

Ми стежимо за тим, щоб наші послуги були доступними за ціною всім, кому потрібна допомога
записаться
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Форми алкоголізму

Умовно наркологи виділяють два види залежності від спиртного - фізичну та психічну. Найчастіше хвороба починається з останньої. Так, людина використовує алкоголь як засіб, який допомагає йому розслабитися, розкріпачитися, відволіктися від проблем. Непомітно регулярне вживання напоїв, що містять спирт, призводить до виникнення алкоголізму, лікувати який потрібно в умовах спеціалізованої клініки.

Фізично захворювання обумовлює порушення метаболічних процесів. Поступово хворий збільшує вживані дози алкоголю, оскільки ті, які допомагали п'яніти раніше, стають йому несуттєвими. У відповідь на це організм перестає самостійно виробляти етанол, як це відбувається в нормі - він чекає, що спиртне надійде ззовні. Саме тому алкоголіки засинають і прокидаються з думкою про те, де і як їм похмелитися. Їхнє тіло буквально вимагає чергової дози спиртного.

Дуже важливо, щоб допомога хворим на алкоголізм надавалася в умовах спеціалізованого наркологічного центру. Часто люди відмовляються від платного лікування та думають, що їм реально допоможуть народні засоби. Але така думка помилкова.

Лікування запійного алкоголізму немислимо за допомогою трав і настоїв. Бабусині рецепти не способи докорінно змінити ситуацію. Тільки спільна робота нарколога та психотерапевта допоможе хворому перебороти згубну пристрасть та почати життя з нового аркуша.

Лікування залежності від алкоголізму у клініці

Сьогодні вже не викликає сумнівів той факт, що звільнення від алкогольної залежності можливе. Для цього потрібно лише захотіти стати здоровим та звернутися до спеціалізованої клініки. У нашому медичному центрі перевага надається комплексним програмам, розробленим спеціально для лікування алкоголіків.
Вони включають:
  • дезінтоксикаційні заходи;
  • кодування;
  • психотерапію;
  • соціалізацію та реабілітацію.
Щоб розробити ефективний алгоритм дій, лікарі нашої клініки намагаються зрозуміти, що призвело хворого до шкідливої ​​звички, в якому стані він перебуває в даний момент часу. З клієнтом розмовляють, оцінюють його психічні та фізичні особливості, проводять різноманітні діагностичні заходи. Отримані дані враховують під час розробки персонального курсу лікування від алкоголізму.

При цьому робота ведеться не тільки з хворим, але і з його родичами. Ми знаємо, до яких негативних наслідків може призводити феномен співзалежності, і робимо все можливе, щоб усі учасники реабілітаційного процесу змінили своє ставлення до того, що відбувається, та націлилися на отримання відмінних результатів.

При зверненні в нашу клініку медичне лікування алкоголізму може проводитися в амбулаторних та стаціонарних умовах. Також ми цілодобово виїжджаємо додому до своїх пацієнтів. Це означає, що кожен наш клієнт може проходити терапію за прийнятною ціною за найзручніших для нього умов.
Детокс як початковий етап лікування пияцтва та алкоголізму
У ході дезінтоксикаційної терапії застосовуються заходи, спрямовані на прискорене виведення з організму хворого продуктів розпаду етанолу. Пацієнту ставлять крапельниці з фізрозчином, глюкозою, вітамінно-мінеральними складами. Як наслідок, його самопочуття нормалізується. Він може швидко вийти зі стану запою, позбутися болісних проявів синдрому абстиненції.

Також детокс забезпечує налагодження водно-електролітного балансу, усуває симптоми зневоднення. Це позитивно впливає на роботу внутрішніх органів. Якщо в ході діагностики було виявлено порушення у діяльності нирок, печінки, ШКТ, ССС, головного мозку, здійснюється паралельне лікування наявних захворювань.
Психотерапія
Як тільки хворий починає добре почуватися і може думати не тільки про пошук спиртного, з ним розмовляє висококваліфікований психотерапевт. Лікар з'ясовує, чи є у клієнта стійка мотивація на тверезість, чи він націлений на повне одужання. Якщо хворий має сумніви щодо майбутнього лікування, з ним проводиться додаткова робота. Завдяки їй алкоголік починає усвідомлювати серйозність свого захворювання і хоче якнайшвидше його позбутися.
Кодування як основа лікування від алкоголю
У нашій клініці здійснюється кодування з використанням:
  • Лікарських засобів - їх вводять внутрішньом'язово, внутрішньовенно, вшивають під шкіру у вигляді капсул;
  • гіпнозу;
  • методу Довженка.
Також ми задіємо в терапевтичному процесі фізіопроцедури — ксенонотерапію, акупунктуру, транскраніальну електростимуляцію, лазерні методики та ін.
Реабілітація, соціальна адаптація
Щоб закріпити результати, досягнуті під час лікування алкоголізму, використовуються різноманітні реабілітаційні програми. Це можуть бути сеанси групової та індивідуальної психотерапії, відвідування груп взаємодопомоги та ін.

Важливо, щоб після завершення реабілітації пацієнт не сумнівався в тому, що більше ніколи не прийме алкоголь, умів протистояти натиску своїх колишніх «друзів-собутильників», знав, як перемикати увагу, якщо виникне сильне бажання випити.

Тільки після такого комплексного лікування можна бути впевненим у повній перемозі над хворобою. Якщо ви хочете назавжди зцілитись від алкоголізму, телефонуйте та приходьте до нашого медичного центру.
Контакти:
  • місто Київ, вул. Оноре де Бальзака - 6
  • 067 000 00 00
  • inform@psymir.kiev.ua
Увага! До кінця військового стану всі консультації, госпіталізації, медичні маніпуляції здійснюється за попереднім записом.
© 2022, наркологическая помощь – лечение алкоголизма, кодирование, вывод из запоя в Киеве.