Консультація нарколога

Викликати лікаря або отримати консультацію
Ви можете за телефоном:+38-099-557-30-44

Консультація нарколога в Києві

За статистикою лише 5-10% наркоманів та алкоголіків самостійно справляються зі своїми згубними уподобаннями. Інші не визнають залежності та доводять себе до абстиненції, руйнування внутрішніх органів, моральної деградації та передчасної смерті. Консультація лікаря нарколога життєво потрібна. Це перший і дуже важливий крок до нормального, чистого від психоактивних речовин життя.

Консультація лікаря безкоштовно, пройти її можна щодня з 10:00 до 21:00.
Запис за номером +38 (097) 557-30-44
При необхідності до лікувального процесу підключаються фахівці вузького профілю – кардіологи, гастроентерологи, ендокринологи тощо. Колегіальна робота кількох лікарів дозволяє досягти високих результатів у випадках, коли пацієнт має супутні захворювання, особливо хронічні.
Використовуємо сучасні препарати нового покоління
За час роботи ми залучили найкращих фахівців!
Лише на принципи доказової медицини
Поєднуємо медикаментозне лікування з психотерапевтичними.

Цілодобова наркологічна допомога у клініці

Ми пропонуємо два варіанти консультування лікарем наркологом: у стаціонарі та вдома. Перший підходить усім, хто налаштований боротися із залежністю, та не противиться їхати до клініки. Записатись можна на зручний час.

В іншому випадку, коли людина чути не хоче про візит до медичного закладу, викликайте лікаря додому. Це популярна послуга у місті Києві, консультація нарколога у звичній обстановці навіть рекомендована людям, ослабленим регулярним вживанням, і тим, кого лякає перспектива опинитись у наркологічній клініці.

Переваги звернення до наркологічної клініки ПсиМір: 
  • надаємо консультаційну допомогу хворим на алкоголізм та наркоманію цілодобово;
  • консультуємо рідних та близьких;
  • з пацієнтами розмовляють психіатри-наркологи вищої категорії, лікарі із солідним досвідом роботи із залежними пацієнтами;
  • консультація нарколога проводиться анонімно, про звернення по наркологічну допомогу не дізнаються треті особи;
  • наші лікарі не лише говорять, а й слухають. Під час бесіди пацієнти отримують вичерпну відповідь на головне запитання: що робити?
У сучасному житті достатньо стресів, щоб шукати втіхи чи забуття всіма доступними способами. Ми не можемо захистити від стресу, але можемо навчити людину справлятися з життєвими негараздами без алкоголю та наркотиків.

Як відбувається консультація у лікаря-нарколога

Навіть у період тверезості багато алкоголіків і наркоманів не визнають залежності і вважають, що все під контролем. Переконати людину може лише психіатр-нарколог, вона ж здатна викликати в людини бажання повернутися до нормального життя.

Консультування хворих на наркоманію та алкоголізм — це, перш за все, діалог між лікарем і пацієнтом або лікарем та його рідними. Бесіда нагадує сповідь, люди діляться тим, що не можуть розповісти нікому іншому і як на сповіді, таємниця консультації нарколога є непорушною.

Різниця в тому, що лікар не відпускає гріхи, а пропонує пацієнту оптимальний варіант лікування.

У нашій клініці створені всі умови для лікування та реабілітації хворих з алкогольною та наркотичною залежністю. Потрібно лише зробити перший крок — прийти на консультацію та поговорити з лікарем чи викликати нарколога додому.
Консультація нарколога в Києві
КЛІНІКА ПСИХІАТРІЇ
Клініка лікування алкоголізму
Алкоголізм - лікування
консультація нарколога при алкоголізмі
допомога алкоголікам
Клініка психіатрії та наркології
Клініка психіатрії та наркології псимір
Клініка психіатрії та наркології в Києві

Цілодобова гаряча лінія.

099-557-30-44
м.Київ, вул. Оноре Де Бальзака 6г
Звертаємо Вашу увагу, не один псевдолікарський центр реабілітації, не має права займатися медикаментозним лікуванням, при зверненні на лікування вимагайте ліцензію МОЗ України.

Адреса провадження діяльності з медичної практики зазначена в ліцензії та фактична здійсненя господарської діяльності - має співпадати!!!