Крапельниця від запою

Викликати лікаря або отримати консультацію
Ви можете за телефоном:+38-099-557-30-44

Крапельниця від запою в Києві

Людина п'є добу, дві, тиждень або довше, але її не турбує думка про те, що одного разу доведеться зупинитися і випробувати весь спектр важких симптомів абстинентного синдрому. Про людей, що питають, частіше турбуються їхні близькі і справедливо цікавляться, де можна поставити крапельницю від запою.

Консультація лікаря безкоштовно, пройти її можна щодня з 10:00 до 21:00.
Запис за номером +38 (099) 557-30-44
Звертайтеся до медичного лікувально-реабілітаційного центру ПсиМір. Ми створили всі умови для швидкої та ефективної допомоги людям у стані тяжкого алкогольного сп'яніння.
Використовуємо сучасні препарати нового покоління
За час роботи ми залучили найкращих фахівців!
Лише на принципи доказової медицини
Поєднуємо медикаментозне лікування з психотерапевтичними.

Крапельниця від запою в стаціонарі

Найпростіше викликати нарколога додому та прокапати від алкоголю. Це популярна послуга, нею є сенс скористатися, якщо за алкоголіком є, кому доглянути. Справа в тому, що при алкогольній абстиненції до складу крапельниці входять сильнодіючі седативні засоби, які заспокоюють людину та занурюють у глибокий сон. Бажано, щоб під час сну та при пробудженні з пацієнтом був хтось поруч.

Але коли близькі не мають часу і бажання чергувати біля ліжка алкоголіка, найкращим рішенням стане стаціонарне виведення із запою. Крапельниця буде поставлена відразу після огляду пацієнта і в такому варіанті детоксикації є три важливі переваги:
 • весь проведений у стаціонарі час хворий буде під наглядом медперсоналу;
 • при тяжкому похмілля та синдромі відміни в умовах клініки можна поставити серію крапельниць, що сприяють якнайшвидшому очищенню та відновленню організму;
 • з пацієнтом обов'язково поговорить психіатр-нарколог. Тільки цей лікар може мотивувати питущої людини на лікування.
Крапельниця від запою
Зі згоди хворого після детоксикації може бути проведене кодування без витримки тривалого часу, на 3-6 місяців. Деяким нашим пацієнтам вистачає цього часу, щоб оцінити сенс життя без алкоголю та після закінчення терміну кодування залишатися тверезим.

Коли ще рекомендовано виведення із запою та постановка крапельниці у стаціонарі

 • гостре алкогольне отруєння: блювання, підвищення температури, помутніння свідомості, непритомність;
 • важкий абстинентний синдром: тремтіння, слабкість, головний біль, запаморочення, спрага, блідість, пітливість;
 • металкогольний психоз: рухове збудження, зорові та слухові галюцинації, тривога, страх, агресивні дії;
 • поставити крапельницю від запою пацієнту в стаціонарі має сенс при хронічних захворюваннях серця та судин, щоб уникнути загострення ІХС, аритмії, гіпертонічного кризу і т.д.
Сам факт перебування у стаціонарі діє на більшість людей сприятливо у фізичному, та й у емоційному сенсі. З'являється усвідомлення того, що будь-які дії мають наслідки і що за безконтрольне пияцтво доводиться розплачуватися своїм здоров'ям.
КЛІНІКА ПСИХІАТРІЇ
Клініка лікування алкоголізму
Алкоголізм - лікування
консультація нарколога при алкоголізмі
допомога алкоголікам
Клініка психіатрії та наркології
Клініка психіатрії та наркології псимір
Клініка психіатрії та наркології в Києві
Переваги крапельниця від запою в стаціонарі
Перед початком процедури пацієнта оглядає психіатр-нарколог. Він же вирішує, яка крапельниця від запою буде найефективнішою і підбирає оптимальний склад.

Як би банально це не звучало, але ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта і створюємо всі умови для якнайшвидшого поліпшення його самопочуття:
 • психіатри-наркологи вищої категорії;
 • досвідчений медичний персонал;
 • якісне обстеження перед детоксикацією;
 • інфузійні розчини із препаратами від надійних виробників;
 • стерильно чисті палати;
 • справедливі ціни послуг.
Звертайтеся, якщо вам потрібний ефективний вивід із запою, крапельниця від похмілля, увага лікарів, комфортні умови, людське ставлення. Про візит до наркологічної клініки не дізнаються треті особи, наші послуги суворо конфіденційні.

Цілодобова гаряча лінія.

099-557-30-44
м.Київ, вул. Оноре Де Бальзака 6г
Звертаємо Вашу увагу, не один псевдолікарський центр реабілітації, не має права займатися медикаментозним лікуванням, при зверненні на лікування вимагайте ліцензію МОЗ України.

Адреса провадження діяльності з медичної практики зазначена в ліцензії та фактична здійсненя господарської діяльності - має співпадати!!!