Виклик наркологу

Викликати лікаря або отримати консультацію
Ви можете за телефоном:+38-099-557-30-44

Виклик наркологу в Києві

Алкогольна чи наркотична залежність вважається серйозним захворюванням, упоратися з яким хворому без сторонньої допомоги практично неможливо. Багато хто соромиться і бояться лікуватися, бо не хоче, щоб хтось дізнався про їхню проблему. Тому найкращим рішенням у такій ситуації стане анонімний виклик лікаря-нарколога додому.

Консультація лікаря безкоштовно, пройти її можна щодня з 10:00 до 21:00.
Запис за номером +38 (099) 557-30-44
При необхідності до лікувального процесу підключаються фахівці вузького профілю – кардіологи, гастроентерологи, ендокринологи тощо. Колегіальна робота кількох лікарів дозволяє досягти високих результатів у випадках, коли пацієнт має супутні захворювання, особливо хронічні.
Використовуємо сучасні препарати нового покоління
За час роботи ми залучили найкращих фахівців!
Лише на принципи доказової медицини
Поєднуємо медикаментозне лікування з психотерапевтичними.

Анонімне лікування алкоголізму

Виїзд додому нарколога може знадобитися як для виведення пацієнта з гострого стану, так і консультації. Якщо людина хоче лікуватися, вона цілком може зробити це анонімно. Таке рішення дає кілька переваг: 

Повна конфіденційність — особистість хворого не розкривається, тому ніхто зі сторонніх не дізнається про його проблему. Отримання кваліфікованої допомоги у зручний час - лікування в домашніх умовах так само ефективно, як і в стаціонарі. Також лікар приїжджає у зручний для пацієнта час, навіть уночі. Звична обстановка — пацієнтові не доведеться їхати кудись, оскільки вся терапія буде проводитися вдома, в оточенні родичів та знайомих речей.

До кого звернутися за допомогою

Наркологічна клініка «ПсиМір» пропонує анонімну наркологічну допомогу вдома у Києві та області. У штаті клініки працюють досвідчені лікарі вищої категорії та уважний медперсонал.

До послуг клініки входить:
  • виведення із запою;
  • зняття похмільного синдрому;
  • ЕКГ із розшифровкою;
  • різноманітні комплексні програми лікування;
  • доставка пацієнта до стаціонару;
  • консультації нарколога
Звернутися до наркологічної клініки можна будь-коли — лікарі клініки нададуть повний спектр наркологічних послуг вдома чи клініці анонімно.
Виклик наркологу в Києві
Лікарі нарклогічної клініки обов'язково допоможуть пацієнтові впоратися із залежністю вдома, підберуть ефективне лікування та підтримають психологічно. Все відбуватиметься строго анонімно та у звичній для хворого обстановці.
КЛІНІКА ПСИХІАТРІЇ
Клініка лікування алкоголізму
Алкоголізм - лікування
консультація нарколога при алкоголізмі
допомога алкоголікам
Клініка психіатрії та наркології
Клініка психіатрії та наркології псимір
Клініка психіатрії та наркології в Києві

Цілодобова гаряча лінія.

099-557-30-44
м.Київ, вул. Оноре Де Бальзака 6г
Звертаємо Вашу увагу, не один псевдолікарський центр реабілітації, не має права займатися медикаментозним лікуванням, при зверненні на лікування вимагайте ліцензію МОЗ України.

Адреса провадження діяльності з медичної практики зазначена в ліцензії та фактична здійсненя господарської діяльності - має співпадати!!!