Викликати лікаря або отримати консультацію
Ви можете за телефоном:+38-099-557-30-44

Консультація нарколога в Києві

Наркомани та алкоголіки живуть у своєму світі з іншими цінностями та повним запереченням проблеми залежності. Достукатись до них складно, повернути до нормального життя без лікарської допомоги практично неможливо. Єдиний вихід – анонімна консультація нарколога. Якщо людина категорично проти візиту до клініки, викличте лікаря додому.

Переживати за своїх близьких нормально, погано не вживати жодних заходів для порятунку людини. Алкоголізм і наркоманія — хронічні психічні рецидивуючі захворювання, тому наркологічна допомога необхідна.

Консультація лікаря безкоштовно, пройти її можна щодня з 10:00 до 21:00.
Запис за номером +38 (099) 557-30-44
Використовуємо сучасні препарати нового покоління
За час роботи ми залучили найкращих фахівців!
Лише на принципи доказової медицини
Поєднуємо медикаментозне лікування з психотерапевтичними.

Консультація нарколога – перший крок до нормального життя.

Страх опинитися в спеціалізованій клініці можна пояснити. Але гірше, коли людина потрапляє в наркологію при передозуванні, може абстиненції, наркотичного чи алкогольного психозу, після спроби самогубства. 

Боятися візиту до нарколога не треба. Консультація може відбуватися наодинці з лікарем або у присутності близьких. Кожен нарколог — насамперед психіатр, лікар здатний знайти підхід до найскладнішого пацієнта. Анонімна консультація нарколога людини ні до чого не зобов'язує, ніхто не примушує пацієнтів лягти в стаціонар, візит до фахівця залишається конфіденційним. 

Які цілі ставить консультування хворих на алкоголізм і наркоманію:
  • з'ясувати причини залежності;
  • визначити ступінь залежності;
  • запропонувати варіанти лікування;
  • донести до людини важливість та необхідність лікування;
  • розповісти про наслідки алкоголізму та наркоманії за відсутності наркологічної допомоги.
Ми витрачаємо на пацієнта стільки часу, скільки потребує ситуація. Психіатри-наркологи вміють переконувати та давати людям із залежністю мотивацію на лікування.
Консультація нарколога
Звертаючись за анонімною консультацією нарколога до нашої клініки, кожен пацієнт може бути впевнений, що візит до лікаря — інформація конфіденційна.

Ми подбали про душевний комфорт відвідувачів та їх супроводжуючих, тому вам не доведеться чекати на прийом серед інших пацієнтів. 
 
Консультування та лікування проводять досвідчені наркологи із солідною практикою та високими показниками стійкої ремісії серед пацієнтів. Кожна людина, що вилікувалась від залежності, — чергове важливе досягнення наших лікарів. 

Записатися на анонімну консультацію нарколога можна телефоном або на сайті нашої клініки. У разі відмови людини від візиту до лікаря, викличте нарколога додому.
КЛІНІКА ПСИХІАТРІЇ
Клініка лікування алкоголізму
Алкоголізм - лікування
консультація нарколога при алкоголізмі
допомога алкоголікам
Клініка психіатрії та наркології
Клініка психіатрії та наркології псимір
Клініка психіатрії та наркології в Києві

Цілодобова гаряча лінія.

099-557-30-44
м.Київ, вул. Оноре Де Бальзака 6г
Звертаємо Вашу увагу, не один псевдолікарський центр реабілітації, не має права займатися медикаментозним лікуванням, при зверненні на лікування вимагайте ліцензію МОЗ України.

Адреса провадження діяльності з медичної практики зазначена в ліцензії та фактична здійсненя господарської діяльності - має співпадати!!!