Кодування від алкоголізму

Викликати лікаря або отримати консультацію
Ви можете за телефоном:+38-099-557-30-44

Кодування від алкоголізму в Києві

Кодування - це найрезультативніший спосіб лікування алкогольної залежності, який має сучасна наркологія. У ході процедури кодування від алкоголізму у пацієнта формується стійкий негативний рефлекс на алкоголь, внаслідок чого прийом спиртних напоїв стає абсолютно неможливим через стрімко розвивається реакцію відторгнення, контролювати яку хворі не можуть.

Медичний центр лікування алкогольної залежності «ПсиМір» надає послуги кодування від алкоголю у Києві та області. Кодування проводять досвідчені лікарі-наркологи, що є гарантією високої ефективності та абсолютної безпеки процедури.

Консультація лікаря безкоштовно, пройти її можна щодня з 10:00 до 21:00.
Запис за номером +38 (099) 557-30-44
Використовуємо сучасні препарати нового покоління
За час роботи ми залучили найкращих фахівців!
Лише на принципи доказової медицини
Поєднуємо медикаментозне лікування з психотерапевтичними.

3 головних питання про кодування від алкоголізму

Запитання: наскільки ефективне кодування?
Відповідь: 95% пацієнтів назавжди позбавляються алкогольної залежності завдяки кодуванню.

Питання: чи правда, що кодування є небезпечним для життя?
Відповідь: ні, неправда. Усі види кодування безпечні для життя та здоров'я людини, за умови, що лікувальна процедура проводиться кваліфікованим лікарем-наркологом.

Питання: який спосіб кодування найкращий?
Відповідь: це питання некоректне. Кожен метод кодування від алкоголю має свої показання та протипоказання, а тому підбір оптимального курсу лікування завжди виконується лікарем в індивідуальному порядку для кожного пацієнта.

Види кодування від алкоголю

Існує два основні види кодування:

  1. Медикаментозне кодування: в організм пацієнта вводиться спеціальний препарат, який перешкоджає природному розщепленню етанолу печінкою, що призводить до сильної інтоксикації за будь-якої спроби прийняти спиртне.
  2. Психологічне кодування: за допомогою психологічного чи гіпнотичного навіювання у пацієнта формується сильна огида або повна байдужість до спиртного, що, відповідно, викликає або відторгнення спиртного організмом, або призводить до відсутності бажання пити взагалі.
Кодування від алкоголю
КЛІНІКА ПСИХІАТРІЇ
Клініка лікування алкоголізму
Алкоголізм - лікування
консультація нарколога при алкоголізмі
допомога алкоголікам
Клініка психіатрії та наркології
Клініка психіатрії та наркології псимір
Клініка психіатрії та наркології в Києві
Медикаментозне та психологічне кодування можуть застосовуватись окремо, як самостійні методи лікування алкогольної залежності, або комбінуватися для посилення ефективності антиалкогольної терапії.

Цілодобова гаряча лінія.

099-557-30-44
м.Київ, вул. Оноре Де Бальзака 6г
Звертаємо Вашу увагу, не один псевдолікарський центр реабілітації, не має права займатися медикаментозним лікуванням, при зверненні на лікування вимагайте ліцензію МОЗ України.

Адреса провадження діяльності з медичної практики зазначена в ліцензії та фактична здійсненя господарської діяльності - має співпадати!!!