Лікування алкоголізму у стаціонарі

Викликати лікаря або отримати консультацію
Ви можете за телефоном:+38-099-557-30-44

Стаціонарне лікування алкоголізму

Знаходження пацієнта у стаціонарі є обов'язковою умовою успішного лікування складних форм алкогольної залежності. Причин цьому кілька:
  • по-перше, значно ускладнюється можливість швидко дістати спиртне, якщо у алкозалежного виникло спонтанне бажання «зірватися» (що трапляється досить часто);
  • по-друге, пацієнти проходять необхідний курс реабілітаційно-лікувальної терапії за строго заданою програмою - а в домашніх умовах і без стороннього контролю це можливо не завжди;
  • по-третє, у разі будь-яких ускладнень хворий отримає негайну медичну допомогу, що дозволить зберегти і втратити досягнутий прогрес.
Консультація лікаря безкоштовно, пройти її можна щодня з 10:00 до 21:00.
Запис за номером +38 (099) 557-30-44
При необхідності до лікувального процесу підключаються фахівці вузького профілю – кардіологи, гастроентерологи, ендокринологи тощо. Колегіальна робота кількох лікарів дозволяє досягти високих результатів у випадках, коли пацієнт має супутні захворювання, особливо хронічні.
Використовуємо сучасні препарати нового покоління
За час роботи ми залучили найкращих фахівців!
Лише на принципи доказової медицини
Поєднуємо медикаментозне лікування з психотерапевтичними.
Наркологічна клініка «ПсиМір» настійно рекомендує всім своїм пацієнтам пройти повне амбулаторне лікування алкоголізму у стаціонарі для гарантованої перемоги над цим підступним захворюванням. Залежно від виразності алкогольної залежності та своїх фінансових можливостей клієнти центру можуть самі вибрати кращий клас номера та комплекс лікувально-оздоровчих послуг.

Перелік послуг, що надаються під час лікування алкоголізму в стаціонарі

  • Повна лабораторна діагностика всіх органів прокуратури та систем життєдіяльності організму.
  • Усі види кодування від алкоголізму (за призначенням лікаря).
  • Медикаментозне лікування абстинентного синдрому, наслідків алкогольної інтоксикації та захворювань, що виникли внаслідок зловживання спиртним.
  • Фізіотерапевтичні процедури для покращення загального стану пацієнта.
Лікування алкоголізму у стаціонарі

3 головні переваги амбулаторного лікування алкоголізму у стаціонарі клініки «ПсиМір»

  • Практично повна відсутність абстинентного синдрому (ломки), що досягається завдяки безперервності отримання пацієнтом необхідної медичної допомоги.
  • Можливість не тільки гарантовано позбутися алкогольної залежності, а й загалом повернути організму втрачене здоров'я.
  • Обстановка тверезості та різноманітність способів активного дозвілля відволікає від звичних роздумів про випивку до одужання.
КЛІНІКА ПСИХІАТРІЇ
Клініка лікування алкоголізму
Алкоголізм - лікування
консультація нарколога при алкоголізмі
допомога алкоголікам
Клініка психіатрії та наркології
Клініка психіатрії та наркології псимір
Клініка психіатрії та наркології в Києві
Якщо Ви твердо вирішили покінчити з пияцтвом і регулярними запоями, тоді ласкаво просимо до нас, у центр лікування алкогольної залежності «ПсиМір» — місце, де вже завтра може розпочатися ваше нове, повноцінне та абсолютно твереза життя!

Цілодобова гаряча лінія.

099-557-30-44
м.Київ, вул. Оноре Де Бальзака 6г
Звертаємо Вашу увагу, не один псевдолікарський центр реабілітації, не має права займатися медикаментозним лікуванням, при зверненні на лікування вимагайте ліцензію МОЗ України.

Адреса провадження діяльності з медичної практики зазначена в ліцензії та фактична здійсненя господарської діяльності - має співпадати!!!