ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
099-557-30-44

ПСИХІАТРИЧНА ДОПОМОГА

У приватній психіатричній клініці в Києві «ПсиМір» ми створили максимально комфортні та безпечні умови для надання психіатрична допомога.
Психіатрична допомога

ПСИХІАТРИЧНА ДОПОМОГА

Що таке психіатрична допомога?

Психіатрична допомога – це цілий комплекс заходів, що охоплюють обстеження, діагностику, лікування та реабілітацію людей із душевними розладами у спеціалізованих медичних закладах.

Ці захворювання визначають по двох посібниках, якими користуються фахівці всього світу - Міжнародної статистичної класифікації хвороб та проблем, пов'язаних зі здоров'ям (МКБ) та Діагностичного та статистичного посібника з психічних розладів (DSM).

Сюди входять: неврози, депресії, шизофренія, епілепсія, старечі деменції, втрата інтелекту, порушення мозкової діяльності при різних інфекціях та тілесних захворюваннях, стан після травми та багато іншого. Ці захворювання визначає та лікує лікар, який спеціалізується на душевних розладах.

Міфи, пов'язані з цією областю медицини, найчастіше заважають вчасно помітити початок хвороби. Люди бояться йти до лікаря, вважаючи, що без їхньої згоди визначать до лікарні та почнуть лікувати агресивними препаратами з безліччю побічних ефектів.

Насправді, сьогодні психіатрична медична допомога спрямована на людину, вона орієнтована не на обмеження пацієнта, а на її всебічну підтримку. Наприкінці XX століття у Росії ухвалили закон, який гуманізує психіатричну службу, захищаючи права пацієнтів. Відповідно до цього закону людину, яка звернулася за допомогою, лікують лише за її згодою, тобто добровільно.

Лікарські препарати, які застосовують у психіатрії, мають менше побічних ефектів, ніж ті, які використовувалися у минулому столітті, їхнє дозування теж переглянуто. Але не варто применшувати значення лікарської терапії, іноді лише постійний прийом медикаментів допомагає пацієнтові вести нормальне життя.

Анонімна психіатрична допомога можлива у тому випадку, якщо людина просто звернулася за консультацією до лікаря. За законом, лікар повинен зберігати конфіденційність щодо всього, що йому розповів на прийомі пацієнт.


З якими захворюваннями ми працюємо

Цілодобова гаряча лінія.

099-557-30-44
м.Київ, вул. Оноре Де Бальзака 6г
Звертаємо Вашу увагу, не один псевдолікарський центр реабілітації, не має права займатися медикаментозним лікуванням, при зверненні на лікування вимагайте ліцензію МОЗ України.

Адреса провадження діяльності з медичної практики зазначена в ліцензії та фактична здійсненя господарської діяльності - має співпадати!!!