Лікування алкоголізму за Довженком

Викликати лікаря або отримати консультацію
Ви можете за телефоном:+38-099-557-30-44

Лікування алкоголізму кодуванням за Довженком в Києві

Незважаючи на появу нових методик, кодування від алкоголізму за методом Довженка залишається одним із найнадійніших у сучасній наркології. Маніпуляції з підсвідомістю пацієнта створюють домінанту тверезості, результативність становить до 93%, процедура проводиться амбулаторно, триває близько трьох годин.

Консультація лікаря безкоштовно, пройти її можна щодня з 10:00 до 21:00.
Запис за номером +38 (099) 557-30-44
Олександр Романович Довженко був радянським психіатром, наркологом, психотерапевтом, народним лікарем СРСР. У своїх дослідженнях з лікування алкоголізму він використав праці радянського психіатра та невролога Володимира Бехтерєва і одним із перших почав застосовувати гіпноз.
У 1979-1980 pp. лікування алкоголізму за методом Довженка отримало наукове обґрунтування, а 1984 року було зареєстровано та затверджено міністерством охорони здоров'я.
Використовуємо сучасні препарати нового покоління
За час роботи ми залучили найкращих фахівців!
Лише на принципи доказової медицини
Поєднуємо медикаментозне лікування з психотерапевтичними.

Метод Довженко

Алкоголізм - хронічний психічний розлад, тому сенс методики полягає у відновленні психічного здоров'я людини за допомогою комбінації основних аспектів:
  • виявлення та опрацювання причин алкоголізму;
  • формування мотивації на тверезий спосіб життя;
  • стрес-терапія, навіювання негативних наслідків залежності.
Незважаючи на те, що метод зареєстрований як лікування алкоголізму за Довженком, технічно він таким не є. Терапія залежностей - процес тривалий і комплексний, тому в сучасній наркології методика відноситься до кодування, тобто способу утримання від алкоголю на певний термін. В даному випадку від 1 до 5 років.
Лікування алкоголізму кодуванням за Довженком в Києві

Показання та протипоказання лікування методом Довженко

Для успішної реалізації свого методу Олександр Романович вимагав від пацієнтів дотримання двох непорушних правил: щире та добровільне бажання позбутися залежності та тверезість протягом 30 днів.

Перша вимога залишається непорушною, але завдяки сучасним методам детоксикації організму та швидкого очищення крові від токсинів термін витримки перед процедурою скорочено до 10-14 днів.

Також треба відзначити ще один важливий момент для кодування від алкоголізму. Довженко особисто розмовляв з пацієнтами, щоб визначити їхню гіпнабельність (навіювання). На жаль, не всі люди піддаються гіпнозу, тому перед процедурою потрібна консультація психіатра.

Інші протипоказання до кодування за методом Довженко:
  • ендогенні психопатології (біполярний розлад, шизофренія тощо);
  • деякі неврологічні хвороби, наприклад епілепсія, нейроциркуляторна дистонія;
  • ІІІ стадія алкоголізму з вираженою деградацією особистості;
  • інфекційні захворювання.
За відсутності причин відмовитися від процедури потрібна лише хороша наркологічна клініка. Довженка лікування алкоголізму проводив у кілька послідовних етапів, сьогодні техніка проведення маніпуляцій зберігається та реалізується досвідченими лікарями-психіатрами гіпнологами.
КЛІНІКА ПСИХІАТРІЇ
Клініка лікування алкоголізму
Алкоголізм - лікування
консультація нарколога при алкоголізмі
допомога алкоголікам
Клініка психіатрії та наркології
Клініка психіатрії та наркології псимір
Клініка психіатрії та наркології в Києві
Методика проведення процедури кодування
У розмові з пацієнтом лікар з'ясовує особливості перебігу хвороби, її причини та ступінь мотивації до відмови від спиртного, перевіряє реакції людини на певну інформацію та готовність до кодування. 

На першому етапі проводиться сеанс індивідуальної чи групової психотерапії, спрямований на активацію інстинкту самозбереження та розуміння тяжких наслідків алкоголізму.

На другому етапі лікування алкоголізму за методом Довженка лікар вводить пацієнта у стан поверхневого трансу та закріплює у його підсвідомості спеціальними словесними формами наступні установки:
  • психологічний настрій на повну відмову від випивки;
  • навіювання відрази до алкоголю;
  • відчуття негативних наслідків зриву з допомогою провокації.
Змістовий код діє певний проміжок часу, який вибирає пацієнт сам. За цей період людина звикає жити без алкоголю, причому такий стан не повинен знижувати якість життя. Для цього лікар може порекомендувати підтримуючу терапію.

Кодування від алкоголізму за Довженком у деяких випадках має довічний ефект. Але справа тут уже не в кодах та блоках, а в тому, що людина сама усвідомлює небезпеку алкоголізму і не відчуває потягу до спиртного.

Цілодобова гаряча лінія.

099-557-30-44
м.Київ, вул. Оноре Де Бальзака 6г
Звертаємо Вашу увагу, не один псевдолікарський центр реабілітації, не має права займатися медикаментозним лікуванням, при зверненні на лікування вимагайте ліцензію МОЗ України.

Адреса провадження діяльності з медичної практики зазначена в ліцензії та фактична здійсненя господарської діяльності - має співпадати!!!