Консультація психіатра

Викликати лікаря або отримати консультацію
Ви можете за телефоном:+38-099-557-30-44

Консультація психіатра у Києві

Розлади психіки потребують своєчасного та професійного лікування. Фахівці «ПсиМір» використовують передові методики та досягають позитивних результатів навіть у найважчих випадках. Наша приватна психіатрична клініка в Києві допоможе вам упоратися з будь-якою кризовою ситуацією. Пацієнти самі обирають варіанти терапії з гарантією повної конфіденційності:
 • стаціонар із цілодобовим перебуванням;
 • амбулаторний курс психотерапевтичної допомоги;
 • лікування вдома.
Найкращі фахівці у своїй галузі забезпечують індивідуальний підхід та комплексну діагностику. Сучасні методи обстеження, оптимальні схеми лікування та препарати останнього покоління прискорюють ремісію та виключають рецидиви. Наявність власних ресурсів та широкі можливості вигідно відрізняють наш медичний центр від державних лікувальних закладів.

Консультація лікаря безкоштовно, пройти її можна щодня з 10:00 до 21:00.
Запис за номером +38 (099) 557-30-44
У приватній психіатричній клініці в Києві «ПсиМір» ми створили максимально комфортні та безпечні умови для консультації лікаря психіатра.
Використовуємо сучасні препарати нового покоління
За час роботи ми залучили найкращих фахівців!
Лише на принципи доказової медицини
Поєднуємо медикаментозне лікування з психотерапевтичними.
У деяких випадках потрібне комплексне обстеження. На першому етапі психіатр відстежує реакцію та поведінку пацієнта під час розмови. Наявність характерних симптомів дозволяє зробити певний висновок про недугу.

На наступному етапі проводиться збирання анамнезу. Універсальна діагностика є сукупністю суб'єктивних відомостей від пацієнта та об'єктивних – від його родичів та близьких. Це дозволяє встановити час початку захворювання та можливу причину. 

У ході збору інформації лікар ставить багато запитань. Крім ПІБ, місця народження, адреси проживання, освіти та сімейного стану, психіатр може несподівано запитати «де живуть пінгвіни?» або поцікавитися про відмінності між літаком та птахом. Для оцінювання логіки думок психіатр ставить різні питання:
 • відкриті – припускають розгорнуту відповідь із поясненнями (Що змушує вас посміхатися?);
 • закриті - з односкладовою відповіддю (Чи не конфліктуєте ви?);
 • альтернативні – із вибором серед варіантів (Вам подобаються банани чи апельсини?).
Фізичний огляд проводиться виявлення ознак соматичних недуг. Збої у функціонуванні внутрішніх органів здатні змінити роботу мозку, особливо при накопиченні токсичних речовин в організмі. Також лікарі застосовують патопсихологічні методи діагностики у вигляді тестів та анкет. Результати відповідей також сприяють виявленню певних відхилень від норми.

Кожен психіатр нашої клініки – професіонал своєї справи з багатим досвідом. За потреби записуйтесь на прийом: вартість послуг вказана у прайс-листі на цій сторінці. Вичерпну інформацію нададуть співробітники кол-центру телефоном.
Консультація психіатра у Києві

Причини звернення до психіатра

За даними ВООЗ, 10% населення планети мають ті чи інші форми розладу психіки. Навіть нешкідливі на перший погляд симптоми у вигляді перепадів настрою та поганого сну можуть сигналізувати про збої у функціонуванні нервової системи. Щоб уникнути сумних наслідків, треба вчасно звертати увагу на тривожні зміни:
 • хронічна втома, тривога, неуважність;
 • денна сонливість, безсоння ночами;
 • депресія, постійна апатія;
 • раптові перепади настрою;
 • панічні атаки;
 • розлади харчової поведінки (булімія, анорексія);
 • нездатність упоратися з емоціями; поява залежностей від алкоголю чи ліків.
Спектр симптомів психічних відхилень широкий. Найчастіше є інтуїтивне розуміння «зі мною щось не так». Консультація психіатра у разі виглядає розумним рішенням, адже на початкових етапах проблеми вирішуються легше.

Як психіатр визначає захворювання?

До завдань лікаря-психіатра входять діагностика та лікування проблем, пов'язаних із психічним здоров'ям. Визначення природи захворювання – запорука хорошого результату навіть у занедбаних випадках.

Вченими поки не винайдено аналізів на депресію або сканування шизофренії. Головним інструментом виявлення відхилень психіки як і залишається клінічна розмова з пацієнтом. Для уточнення картини захворювання фахівець призначає додаткові обстеження: рентген, МРТ, КТ та/або інші.

Психіатри мають певні спеціалізації: 
 • психіатр-нарколог – працює з алкоголізмом, наркоманією токсикоманією;
 • психіатр-криміналіст – вивчає поведінку та думки підозрюваних у злочинах;
 • психіатр-епілептолог – експерт з епілепсії та інших судомних синдромів;
 • психіатр - сомнолог - займається розладами сну;
 • психіатр-геронтолог – фахівець із психічних розладів у людей похилого віку;
 • психіатр-дитячий – спеціалізується на психічних патологіях та вроджених аномаліях у малолітніх (аутизм, церебральний параліч, синдром дефіциту уваги та ін.);
 • психіатр-суїцидолог – працює з людьми, які мають суїцидальні нахили.
У нашій клініці в Києві прийом здійснюють спеціалісти різних напрямків. Підсумкова ціна прийому психіатра залежить від стажу лікаря та наявності у нього медичного ступеня та звань. Вартість лікування визначається з урахуванням тривалості та складності терапії.

Послуги психіатрів клініки "ПсиМір"

Суспільство неоднозначно сприймає психіатрію (у перекладі з давньогрецького «лікування душі»). У багатьох ця галузь неврології асоціюється зі смиренною сорочкою та важкими ліками. Треба позбавлятися застарілих стереотипів.

Психіатр спеціалізується на виявленні наявності чи відсутності впливу хвороби на психічні функції людини. Приватна психіатрична клініка «ПсиМір» у рамках ефективного лікування та якісного догляду за комфортних умов пропонує цілий спектр профільних послуг.

 • Консультування. Чи не кожна нервова хвороба є психічним розладом. Але за наявності тривожних симптомів правильним рішенням буде звернення до лікаря. Залежно від діагнозу він призначить ефективну схему лікування. Складні ситуації можуть вимагати госпіталізації. У нашому медичному центрі дотримується повна анонімність: психічні патології не будуть відображені в медкарті і не позначаться на подальшому житті.
 • Консультування по Skype. За відсутності можливості відвідати клініку передбачено запис на онлайн-розмову з лікарем у форматі Skype-сесії. У разі потреби менеджер допоможе з вибором фахівця потрібного профілю та назве вартість консультації психіатра. У ході спілкування по Skype можна, зокрема, обговорити діагноз, поставлений у державній медустанові.
 • Допомога вдома. Виклик психіатра до деяких категорій осіб може знадобитися у час доби. Для цього слід зателефонувати до кол-центру. Крім симптомів, лікар оцінює поведінку хворого у звичних домашніх умовах. Такий підхід необхідний, коли той виявляє агресію до себе чи близьких. Ймовірно добровільна чи змушена госпіталізація. Відвідування психіатра вдома потрібне і людям похилого віку. Він допоможе розібратися з причинами погіршення пам'яті, виявить важкі недуги (недоумство, хвороба Альцгеймера), призначить терапію або рекомендує пройти лікування в центрі психіатрії.
 • Підтримка психотерапевта. Не всі випадки потребують призначення медикаментів. Часом для зняття напруги через тривоги, фобії, хронічну втому досить психотерапевтичного сеансу. Подібні розмови часто потрібні в період реабілітації. Підтримка лікаря сприяє стабілізації стану: людина вчиться приймати діагноз та жити з урахуванням психічних патологій.
 • Відновлення. У нашому медцентрі створені комфортні умови для стаціонарного комплексного лікування. Вибір палат – від «економ» до «VIP», надається збалансоване харчування та ведеться цілодобове спостереження. Люди з обмеженою рухливістю та тяжкохворі отримують належний медичний догляд. Добрі відгуки клієнтів про нашу клініку підтверджують високу якість послуг.
КЛІНІКА ПСИХІАТРІЇ
Клініка лікування алкоголізму
Алкоголізм - лікування
консультація нарколога при алкоголізмі
допомога алкоголікам
Клініка психіатрії та наркології
Клініка психіатрії та наркології псимір
Клініка психіатрії та наркології в Києві

Цілодобова гаряча лінія.

099-557-30-44
м.Київ, вул. Оноре Де Бальзака 6г
Звертаємо Вашу увагу, не один псевдолікарський центр реабілітації, не має права займатися медикаментозним лікуванням, при зверненні на лікування вимагайте ліцензію МОЗ України.

Адреса провадження діяльності з медичної практики зазначена в ліцензії та фактична здійсненя господарської діяльності - має співпадати!!!