Викликати лікаря або отримати консультацію
Ви можете за телефоном:+38-099-557-30-44

Лікування алкоголізму методом "Торпедо"

У сучасній наркології достатньо засобів боротьби з алкогольною залежністю. Одне з них — лікування алкоголізму «Торпеда», метод заборонної терапії, надійний та перевірений часом, що має свої плюси та мінуси. У народі методика відома як "зашивання", "підшивання", "вшивання торпеди", що об'єктивно відображає суть процедури - імплантація в підшкірно-жирову клітковину капсули з лікарським препаратом, несумісним з алкоголем.

Консультація лікаря безкоштовно, пройти її можна щодня з 10:00 до 21:00.
Запис за номером +38 (099) 557-30-44
Як було зазначено, кодування від алкоголізму «торпедою» належить до заборонних методик. Імплант містить дисульфірам - антиалкогольний препарат, інгібітор печінкового ферменту, що розщеплює етанол до безпечних компонентів.
Використовуємо сучасні препарати нового покоління
За час роботи ми залучили найкращих фахівців!
Лише на принципи доказової медицини
Поєднуємо медикаментозне лікування з психотерапевтичними.

Умови для вшивання імпланта

Насамперед, потрібна консультація психіатра-нарколога. Лікар проводить огляд та розмовляє з пацієнтом, виключає можливі протипоказання: це психічні захворювання, хронічна артеріальна гіпертензія, цукровий діабет, великі ураження шкіри.

Друга важлива умова для проведення кодування «торпедою» від алкоголізму — тверезість. Крім того, в організмі не повинно бути залишкових продуктів розпаду етанолу. Якщо пацієнт не може утриматися від алкоголю 7-10 днів, йому роблять якісну детоксикацію організму.
Лікування алкоголізму методом

Як проводиться процедура "Торпедо"

Незважаючи на те, що методика є мікрохірургічною операцією, сьогодні вона проводиться в стаціонарі і вдома.

Процедура складається з кількох етапів: 
  • дезінфекція місця для імплантації, як правило, це переднебокова частина стінки живота або область під лопаткою;
  • місцеве знеболювання;
  • лікар робить надріз приблизно 4 мм, потім розсуває підшкірну клітковину та вводить троакаром капсулу з ліками, іноді дві, залежно від терміну кодування;
  • процедуру завершує накладання швів та стерильної пов'язки.
Загалом кодування від алкоголізму торпедою займає близько 10 хвилин. Потім лікар робить провокацію: дає пацієнту випити кілька мл спирту, щоб викликати дисульфірам-етанолову реакцію, яку швидко усуває.

Імплант з дисульфірамом не впливає на організм і дається взнаки тільки при прийомі алкоголю.
КЛІНІКА ПСИХІАТРІЇ
Клініка лікування алкоголізму
Алкоголізм - лікування
консультація нарколога при алкоголізмі
допомога алкоголікам
Клініка психіатрії та наркології
Клініка психіатрії та наркології псимір
Клініка психіатрії та наркології в Києві
Зриви та бажання розкодуватися виникають внаслідок відсутності психотерапевтичної підтримки. Алкоголізм — хронічне психічне захворювання, тому людині, яка звикла до алкоголю, буває вкрай складно адаптуватися до тверезого життя та вирішувати проблеми без звичного допінгу. 

На кодування від алкоголізму торпедо ціна доступна, це залишається важливим аргументом на користь методики. Але вона ефективна лише у поєднанні з психотерапією, коли тверезість стає для людини не покаранням, а твердою та непохитною життєвою позицією. Тому вилікуватися один раз дешевше, ніж пропивати гроші та витрачати їх на детоксикації та чергові кодування.

Цілодобова гаряча лінія.

099-557-30-44
м.Київ, вул. Оноре Де Бальзака 6г
Звертаємо Вашу увагу, не один псевдолікарський центр реабілітації, не має права займатися медикаментозним лікуванням, при зверненні на лікування вимагайте ліцензію МОЗ України.

Адреса провадження діяльності з медичної практики зазначена в ліцензії та фактична здійсненя господарської діяльності - має співпадати!!!