Зняття ломки

Викликати лікаря або отримати консультацію
Ви можете за телефоном:+38-099-557-30-44

Зняття ломки в Києві

Ломка, або абстинентний синдром — комплекс важких симптомів, що виникають на фоні скасування чи різкого припинення прийому алкоголю чи наркотичних речовин. При їхньому прийомі протягом певного відрізка часу в організмі відбувається низка змін.

Так, наркотичні речовини, зв'язуючись з опіоїдними рецепторами в головному, спинному мозку, шлунково-кишковому тракті, виявляють безліч ефектів - купірують біль, знижують частоту дихання, зменшують занепокоєння і таке інше. Якщо приймати наркотики протягом кількох тижнів або довше, робота рецепторів у головному мозку змінюється – щоб вони виконували свою функцію, необхідний наркотичний засіб. Тому при його скасуванні або зниженні дози виникає комбінація симптомів, тяжкість яких зазвичай прямо пропорційна тривалості прийому наркотиків.

Консультація лікаря безкоштовно, пройти її можна щодня з 10:00 до 21:00.
Запис за номером +38 (097) 557-30-44
При необхідності до лікувального процесу підключаються фахівці вузького профілю – кардіологи, гастроентерологи, ендокринологи тощо. Колегіальна робота кількох лікарів дозволяє досягти високих результатів у випадках, коли пацієнт має супутні захворювання, особливо хронічні.
Використовуємо сучасні препарати нового покоління
За час роботи ми залучили найкращих фахівців!
Лише на принципи доказової медицини
Поєднуємо медикаментозне лікування з психотерапевтичними.

Симптоми ломки

Ранні симптоми починаються в перші 24 години після припинення прийому наркотичного засобу:
  • біль в м'язах;
  • тривожність;
  • сльозотеча, нежить;
  • надмірна пітливість;
  • "Гусина шкіра";
  • безсоння;
  • позіхання.
Пізні симптоми виникають через день після відміни наркотику:
  • пронос;
  • спазми у животі;
  • нудота блювота;
  • м'язові болі, які не купіруються анальгетиками;
  • розширення зіниць, затуманеність зору;
  • напади чхання;
  • порушення серцебиття;
  • підвищення артеріального тиску
На тлі соматичних проявів різко виражені й психоемоційні симптоми — сильна тривожність, агресія, непереборна потяг до введення наступної дози наркотичного засобу.

Абстиненція — потенційно небезпечний  для здоров'я, іноді життя стан. Серед її найлегших ускладнень — аспірація блювотними масами з подальшим розвитком запалення легенів, втрата води та електролітів внаслідок наполегливої діареї (зневоднення). Навіть після закінчення гострих симптомів ломки (проносу, больового синдрому), що зазвичай відбувається лише через 5-10 днів, залишається непереборний потяг до наркотичної речовини, розлад настрою, агресія. 

Симптоми абстиненції можуть проявлятися протягом тривалого часу — до півроку або довше, що пояснює рецидиви захворювання та тяжкість наркоманії в цілому. Тому сподіватися на те, що залежний від наркотичних засобів зможе самостійно подолати абстинентний синдром та залежність, у жодному разі не можна.

Єдина можливість допомогти — негайно звернутися до професіоналів, які можуть у найкоротші терміни зняти ломку.
Первинний огляд лікаря-нарколога, збирання анамнезу (історії хвороби).

Первинний огляд лікаря-нарколога, збирання анамнезу (історії хвороби).

Діагностика, що включає лабораторні методи (аналіз сечі, розгорнутий аналіз крові та інші, біохімічний аналіз крові, тест на вміст наркотичних речовин у крові) та функціональні (електрокардіограма, ультразвукове дослідження черевної порожнини та інші).

Діагностика, що включає лабораторні методи (аналіз сечі, розгорнутий аналіз крові та інші, біохімічний аналіз крові, тест на вміст наркотичних речовин у крові) та функціональні (електрокардіограма, ультразвукове дослідження черевної порожнини та інші).

Детоксикаційна терапія, в ході якої вводяться інфузійні розчини («крапельниці»), що дозволяють вивести накопичені в організмі токсини і швидко покращити загальний стан пацієнта.

Детоксикаційна терапія, в ході якої вводяться інфузійні розчини («крапельниці»), що дозволяють вивести накопичені в організмі токсини і швидко покращити загальний стан пацієнта.

Зняття ломки

Як усувають абстинентний синдром?

У наркологічному центрі "ПсиМір" зняття ломки при наркотичній залежності проводиться відповідно до вітчизняних та зарубіжних рекомендацій щодо усунення абстинентного синдрому, що дозволяє отримати оптимальний результат.

У схему комплексного лікування входять:
  • сольові розчини, детоксиканти - препарати, які вводяться у вигляді «крапельниць», щоб якнайшвидше вивести токсини з організму та полегшити стан;
  • транквілізатори бензодіазепінового ряду — швидко усувають занепокоєння, страх, тривожність, напругу. Чинять антипанічну дію, нормалізують сон, розслаблюють м'язову напругу. Знижують ризик розвитку гострого делірію — психічного розладу, що супроводжується похмурістю свідомості та галюцинаціями. Транквілізатори при ломці вводять внутрішньовенно, що дозволяє отримати лікувальний ефект вже за кілька хвилин після введення препарату;
  • барбітурати - препарати, які мають протисудомну, седативну та снодійну дію;
  • снодійні лікарські засоби - викликають сон чи полегшують засинання. Нормалізують сон, збільшують його;
  • ноотропні препарати активують метаболічні процеси в головному мозку, підвищують стійкість організму до впливу екстремальних факторів, покращують роботу мозку, нормалізуючи кровообіг.Вважається, що ноотропи зменшують тяжкість абстинентного синдрому;
  • антиоксиданти - пов'язують вільні радикали, попереджаючи їх токсичну дію на організм;
  • вітаміни - компенсують недостатність мікронутрієнтів, яка, як правило, розвивається при прийомі алкоголю та наркотичних речовин;
  • гепатопротектори - покращують роботу печінки, жовчовивідних шляхів.
При необхідності лікарі наркологічного центру ПсиМір призначають знеболювальні засоби, антидепресанти, препарати, що знижують артеріальний тиск, нормалізують роботу серця, що купують розлади поведінки (антипсихотики). Компонентом комплексного зняття ломки часто стають препарати групи нормотимиков, які допомагають купірувати синдром патологічного потягу.

Важливо, що лікування абстинентного синдрому у клініці ПсиМір проводиться під постійним контролем лікаря. Це дозволяє швидко реагувати зміну стану пацієнта, оперативно вносити зміни у схему лікування. Якщо потрібно, до ведення хворого підключаються профільні специ.

Такий підхід дозволяє отримати оптимальний результат і в короткі терміни допомогти пацієнтові подолати ламання та міцно стати на шлях одужання.
КЛІНІКА ПСИХІАТРІЇ
Клініка лікування алкоголізму
Алкоголізм - лікування
консультація нарколога при алкоголізмі
допомога алкоголікам
Клініка психіатрії та наркології
Клініка психіатрії та наркології псимір
Клініка психіатрії та наркології в Києві

Цілодобова гаряча лінія.

099-557-30-44
м.Київ, вул. Оноре Де Бальзака 6г
Звертаємо Вашу увагу, не один псевдолікарський центр реабілітації, не має права займатися медикаментозним лікуванням, при зверненні на лікування вимагайте ліцензію МОЗ України.

Адреса провадження діяльності з медичної практики зазначена в ліцензії та фактична здійсненя господарської діяльності - має співпадати!!!