Лікування наркоманії

Викликати лікаря або отримати консультацію
Ви можете за телефоном:+38-099-557-30-44

Лікування наркоманії в Києві

Лікування наркоманії - складне завдання, з яким справляються далеко не всі лікарі і не у всіх клініках. Тож не дивно, що постає питання — де вилікувати наркомана? Це з потужністю наркотичної залежності, і супутніми їй порушеннями.

Наркотична залежність загалом має схожість з іншими хронічними хворобами, які виникають та прогресують під впливом комплексу факторів. У розвитку наркоманії роль відіграють спадковість, поведінкові зміни, фактори довкілля та інші. У ході формування залежності у людини виникають стійкі зрушення в обміні речовин та роботі головного мозку, які і зумовлюють тяжкий, хронічний перебіг захворювання та складності у його лікуванні.

Консультація лікаря безкоштовно, пройти її можна щодня з 10:00 до 21:00.
Запис за номером +38 (099) 557-30-44
Основне завдання при лікуванні хворих на наркоманію - відмова від вживання наркотичних засобів - виступає і як важлива умова початку лікування. Якщо пацієнт не готовий відмовлятися від прийому наркотиків, терапія практично неможлива.
 
Використовуємо сучасні препарати нового покоління
За час роботи ми залучили найкращих фахівців!
Лише на принципи доказової медицини
Поєднуємо медикаментозне лікування з психотерапевтичними.
Заборона на вживання будь-яких психоактивних речовин з першого дня лікування в клініці — загальне правило для всіх методик терапії та реабілітації.

Лікування наркозалежності

Медична допомога при наркотичній залежності надається у стаціонарі за чіткою послідовною схемою, що складається з кількох етапів: 
  • огляд пацієнта, розмова з ним, збирання анамнезу, діагностика супутніх захворювань;
  • психотерапевтична допомога, що дозволяє мотивувати на відмову від прийому наркотичних речовин та подальше складне, але життєво необхідне лікування;
  • детоксикаційна терапія, що вважається у наркології основною формою фармакологічного лікування наркотичної залежності. Її мета - вивести з організму токсини, що накопичилися за час вживання наркотичних речовин, нормалізувати стан пацієнта та звести до мінімуму прояви абстинентного синдрому. У процесі детоксикації пацієнт отримує інтенсивну терапію препаратами, які відновлюють кислотно-лужний баланс, водно-сольову рівновагу, покращують роботу органів та систем, нормалізують емоційний стан.
Лікування наркоманії

Що призначають при лікуванні наркозалежності

В рамках детоксикації також призначаються гепатопротектори, кардіопротектори, седативні препарати, при необхідності снодійні, психотропні засоби. Як підтримуюча терапія вводяться комбінації вітамінів і мінералів.

Реабілітаційні заходи, що дозволяють відновити функції органів та систем, а також підтримувати психологічний стан пацієнта. 

Команда лікарів-наркологів лікувально-реабілітаційного центру «ПсиМір» проводить комплексне лікування наркоманії у пацієнтів, які залежать від психоактивних речовин. 

Досвід роботи з наркотичною залежністю в центрі «ПсиМір» показав, що при правильному підході до його лікування можна досягти хороших результатів і досягти стійкої ремісії цього тяжкого захворювання.
КЛІНІКА ПСИХІАТРІЇ
Клініка лікування алкоголізму
Алкоголізм - лікування
консультація нарколога при алкоголізмі
допомога алкоголікам
Клініка психіатрії та наркології
Клініка психіатрії та наркології псимір
Клініка психіатрії та наркології в Києві

Цілодобова гаряча лінія.

099-557-30-44
м.Київ, вул. Оноре Де Бальзака 6г
Звертаємо Вашу увагу, не один псевдолікарський центр реабілітації, не має права займатися медикаментозним лікуванням, при зверненні на лікування вимагайте ліцензію МОЗ України.

Адреса провадження діяльності з медичної практики зазначена в ліцензії та фактична здійсненя господарської діяльності - має співпадати!!!