Виведення із запою

Викликати лікаря або отримати консультацію
Ви можете за телефоном:+38-099-557-30-44

Виведення із запою в Києві

Вам терміново потрібна клініка, де близьку людину швидко та без втрат для здоров'я виведуть із запою? Потрібно викликати лікаря-нарколога додому? Тоді клініка «ПсиМір» — це чудове вирішення багатьох проблем, пов'язаних із лікуванням запою та важких стадій алкоголізму.

Лікарі наркологічного центру допоможуть швидко, недорого, а головне повністю безпечно вийти з запою і поправити здоров'я, що похитнулося.

Консультація лікаря безкоштовно, пройти її можна щодня з 10:00 до 21:00.
Запис за номером: +38 (099) 557-30-44
При необхідності до лікувального процесу підключаються фахівці вузького профілю – кардіологи, гастроентерологи, ендокринологи тощо. Колегіальна робота кількох лікарів дозволяє досягти високих результатів у випадках, коли пацієнт має супутні захворювання, особливо хронічні.
Використовуємо сучасні препарати нового покоління
За час роботи ми залучили найкращих фахівців!
Лише на принципи доказової медицини
Поєднуємо медикаментозне лікування з психотерапевтичними.

Увага! Небезпека запою!

Запій - важкий прояв алкогольної залежності, який виражається в тривалому, зазвичай, протягом багатьох днів, прийомі спиртних напоїв. Як правило, запої виникають при ІІ-ІІІ стадії захворювання, причому їх частота прямо пропорційна загальної тяжкості алкоголізму. У міру його прогресування запої виникають частіше та протікають довше.

Під час запою етанол не встигає виводитися з організму, і продукти його розщеплення отруюють організм. При цьому виникає комплекс симптомів:
  • головний біль;
  • дискомфорт у серці;
  • тремтіння рук;
  • іноді нудота,
  • блювання;
  • дратівливість;
  • занепокоєння;
  • погіршення пам'яті.
Виведення із запою
Але найяскравіша ознака запою — непереборна, дуже потужна потяг до алкоголю, що змушує знову і знову приймати спиртне.

Самостійно вийти із запою дуже складно, оскільки при спробах припинити прийом алкоголю виникає виражений абстинентний синдром.

При цьому чим сильніша тяжкість алкоголізму, тим яскравіші симптоми з'являються при різкій відміні спиртного. До них відносяться підвищення частоти серцевих скорочень (тахікардія), різке зниження артеріального тиску, тремтіння рук, іноді всього тіла. Людина відчуває сильну тривогу, пригніченість, безсоння. У важких випадках виникають порушення роботи практично всіх органів та систем у комплексі з розладом психіки. 

Тяжкість і наслідки абстиненції не можна недооцінювати! Іноді вона супроводжується реальною загрозою для здоров'я та навіть життя.

Єдина ефективна та безпечна можливість вивести із запою – насичений курс лікування в наркологічній клініці.

Лікувально-реабілітаційний центр «ПсиМір» пропонує кілька програм з виведення із запою, що дозволяють у короткі терміни безпечно купувати потяг до алкоголю та нормалізувати стан. У основі лежить детоксикація організму, тобто виведення накопичених у ньому токсинів і відновлення роботи всіх органів прокуратури та систем.
КЛІНІКА ПСИХІАТРІЇ
Клініка лікування алкоголізму
Алкоголізм - лікування
консультація нарколога при алкоголізмі
допомога алкоголікам
Клініка психіатрії та наркології
Клініка психіатрії та наркології псимір
Клініка психіатрії та наркології в Києві
По закінченні інтенсивних заходів із виведення із запою нерідко необхідно продовжити прийом препаратів ще кілька днів. Зазвичай це засоби у формі таблеток або розчинів для внутрішнього прийому.

У центрі «ПсиМір» лікарі призначають препарати згідно з міжнародними протоколами на повну схему лікування алкогольної інтоксикації. 

Як правило, після інфузійної та фізіотерапевтичної терапії пацієнт уже може вирушити додому, щоб продовжити лікування самостійно. Однак за бажанням або потребою можна залишитися в клініці, щоб відновитися повністю.

Комплексний професійний підхід до делікатних проблем

Пияцтву - бій!
Пияцтву - бій!
Лікування алкоголізму: допоможемо вам позбутися алкогольної залежності. Результат: повернення до нормального, повноцінного життя. Відновлення нормального настрою, сну та працездатності.
Детокс
Детокс
Проводимо комплексну "чистку" крові, спрямовану на руйнування та знешкодження різних токсичних речовин. Результат: Очищений від токсинів організм, швидке поліпшення стану після процедури, добрі показники аналізу крові.
Лікування розладів
Лікування розладів
Ми використовуємо сучасний і гуманний підхід у терапії даних захворювань, спираючись на психотерапію в поєднанні з найбільш щадними лікарськими препаратами в мінімальному дозуванні, не перетворюючи своїх пацієнтів на "овочів".
Безкоштовний патронаж
Безкоштовний патронаж
Після закінчення комплексного стаціонарного лікування проводимо безкоштовний супровід та підтримку упродовж року.
Фізіотерапія та реабілітація
Фізіотерапія та реабілітація
Електротерапія, магнітотерапія, лазерна та ультразвукова фізіотерапія, ручний та апаратний масаж, озонотерапія. Це лише частина застосовуваних нами методів, які добре доповнюють основне лікування.
Повністю добровільно
Повністю добровільно
Ми поважаємо своїх пацієнтів, гарантуємо конфіденційність та збереження лікарської таємниці. Ми також вшановуємо законодавство України і не займаємося примусовим лікуванням.

Цілодобова гаряча лінія.

099-557-30-44
м.Київ, вул. Оноре Де Бальзака 6г
Звертаємо Вашу увагу, не один псевдолікарський центр реабілітації, не має права займатися медикаментозним лікуванням, при зверненні на лікування вимагайте ліцензію МОЗ України.

Адреса провадження діяльності з медичної практики зазначена в ліцензії та фактична здійсненя господарської діяльності - має співпадати!!!