Психодіагностика

Викликати лікаря або отримати консультацію
Ви можете за телефоном:+38-099-557-30-44

Психодіагностика в Києві

Оскільки залежність – і алкогольна, і наркотична – поєднують зміни поведінкові та психологічні, обстеження пацієнтів, які страждають на ці захворювання, неодмінно має включати психодіагностику. Вона дозволяє виміряти, оцінити та проаналізувати індивідуально-психологічні та психофізіологічні особливості пацієнта та визначити їх вплив на перебіг захворювання.

У ході психодіагностики використовуються різні методи та методики, у тому числі:
 • тести - стандартизовані, як правило, короткі та обмежені за часом випробування, які дозволяють встановити психологічні особливості пацієнта;
 • опитувальники - методики із завданнями у форматі питань та затвердження, що дозволяють отримати інформацію зі слів пацієнта;
 • психофізіологічні методики, що дозволяють діагностувати природні психоемоційні особливості особистості, зумовлені індивідуальними особливостями нервової системи.
Консультація лікаря безкоштовно, пройти її можна щодня з 10:00 до 21:00.
Запис за номером +38 (097) 557-30-44
Використовуємо сучасні препарати нового покоління
За час роботи ми залучили найкращих фахівців!
Лише на принципи доказової медицини
Поєднуємо медикаментозне лікування з психотерапевтичними.
У психодіагностиці емоційно-вольових станів широко застосовуються стандартизовані тести та шкали. Серед них:
 • тест на самооцінку та силу волі Обозова;
 • шкала тривоги Гамільтона;
 • шкала тривоги Бека;
 • шкала депресії Бека;
 • шкала астенічного стану та інші.
Крім того, лікар може складати психоемоційний портрет пацієнта на підставі спостереження, розмови з ним та його рідними. У деяких випадках у психодіагностиці використовують комп'ютерні технології.

Психологічна служба клініки ПсиМір, з урахуванням якої проводяться психодіагностичні заходи, працює з різними методиками. Поряд із стандартизованими психодіагностичними програмами в клініці Відкриття проводять діагностику за індивідуально розробленими, сконструйованими методиками.
КЛІНІКА ПСИХІАТРІЇ
Клініка лікування алкоголізму
Алкоголізм - лікування
консультація нарколога при алкоголізмі
допомога алкоголікам
Клініка психіатрії та наркології
Клініка психіатрії та наркології псимір
Клініка психіатрії та наркології в Києві
Індивідуальний та комплексний підхід до психодіагностики, що використовується в клініці ПсиМір, дозволяє оптимізувати цей важливий діагностичний етап та досягти всіх його цілей:
 • оцінити виразність тривожних розладів, які нерідко супроводжують залежність;
 • визначити ступінь тяжкості тривоги;
 • виявити пацієнтів із хронічним тривожним станом;
 • швидко та точно діагностувати депресивні стани;
 • виявити психологічні ознаки психіатричних захворювань (наприклад, шизофренії);
 • оцінити вираженість негативного ставлення пацієнта до свого майбутнього та лікування, зокрема оцінити ризик розвитку психосоматичних захворювань; оцінити неспецифічну якість життя.
Кожна з цих цілей є дуже важливою для проведення якісної психодіагностики. На її основі в клініці ПсиМір та підбирається індивідуальна схема лікування, що враховує психоемоційні особливості пацієнта, а також можливі психіатричні розлади, що, у свою чергу, дозволяє досягти найкращої терапевтичної відповіді.

Цілодобова гаряча лінія.

099-557-30-44
м.Київ, вул. Оноре Де Бальзака 6г
Звертаємо Вашу увагу, не один псевдолікарський центр реабілітації, не має права займатися медикаментозним лікуванням, при зверненні на лікування вимагайте ліцензію МОЗ України.

Адреса провадження діяльності з медичної практики зазначена в ліцензії та фактична здійсненя господарської діяльності - має співпадати!!!