Деменція

Викликати лікаря або отримати консультацію
Ви можете за телефоном:+38-099-557-30-44
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
099-557-30-44

Деменція

У приватній психіатричній клініці в Києві «ПсиМір» ми створили максимально комфортні та безпечні умови для лікування деменції.
Лікування деменції

Лікування деменції у людей похилого віку

Деменція – це захворювання мозку, що супроводжується прогресуючими порушеннями когнітивних функцій. Лікування цієї недуги полягає у проведенні відновної терапії протягом тривалого часу, оскільки за короткий термін вдається досягти лише тимчасових результатів.

Наша клініка «ПсиМір» надає послуги з лікування деменції у Києві та приймає пацієнтів, які хочуть зупинити хворобу та відновити мозкову діяльність. 

Запорукою успішного лікування деменції у людей похилого віку та людей середнього віку є своєчасне звернення до фахівця – невролога або психіатра. 

Мінімальний термін лікування стаціонарних умовах становить 10 днів. За медичними показаннями він може бути збільшений за погодженням з пацієнтом.
Використовуємо сучасні препарати нового покоління
За час роботи ми залучили найкращих фахівців!
Лише на принципи доказової медицини
Поєднуємо медикаментозне лікування з психотерапевтичними.
КЛІНІКА ПСИХІАТРІЇ
У приватній психіатричній клініці
Психіатр
консультація психіатра
психіатрична допомога
приватна психіатрична допомога
психіатрична лікарня
психіатрична лікарня в Києві

Симптоми деменції

Розпізнати хворобу можна за такими симптомами:
  • Погіршення пам'яті. У людини можуть виникати тимчасові напади божевілля, що супроводжуються короткочасною амнезією. При запущеній формі хвороби відбувається порушення довготривалої пам'яті, внаслідок чого людина перестає впізнавати друзів та родичів. Через те, що інформація поступово стирається, хворий живе минулими подіями, але може вигадувати нові.
  • Невиразна мова. Людина, яка страждає на деменцію, вимовляє слова невиразно і не може називати речі своїми іменами незважаючи на те, що пам'ятає призначення об'єктів.
  • Втрата концентрації. Пацієнти, які страждають на старече недоумство, відчувають труднощі, коли виникає необхідність зосередитися на якійсь тематиці.
  • Проблеми з орієнтацією у просторі та у часі. Хвора людина поступово перестає впізнавати добре знайому йому місцевість, вона погано орієнтується в часі і важко згадує свій вік або власне ім'я.
  • Аномальна поведінка. У разі погіршення психічного стану загострюються складні риси характеру. Нерідко люди похилого віку при деменції починають ставитися підозріло до близьких або ображати їх.
  • Когнітивні порушення. Людина у разі розвитку захворювання втрачає здатність логічно міркувати чи вирішувати завдання.
  • Слухові та візуальні галюцинації. Такі симптоми починають проявлятись у пацієнтів за відсутності своєчасної терапії.
  • Психічні та емоційні відхилення. Якщо лікування старечої деменції не розпочати вчасно, хвороба супроводжуватиметься нападами депресії, агресії, дратівливості, занепокоєння та безпричинного гніву. У разі початку лікувальних процедур при легкому ступені деменції вдається відстрочити настання більш складної фази захворювання та нормалізувати працездатність пацієнта, забезпечивши нормальну якість життя.

Чому виникає деменція?

Спровокувати ураження клітин мозку можуть різні захворювання, які за відсутності належного лікування деяких випадках викликають наступну деменцію. До переліку таких патологій входять:
  • Хвороба Піка та інші дегенеративні захворювання, у яких уражаються структури мозку, що забезпечують когнітивні функції.
  • Хвороба Паркінсона, бічний аміотрофічний склероз та інші недуги, розвиток яких призводить до руйнування кіркових та підкіркових областей головного мозку, які відповідають за рухову діяльність.
  • Аномалії судин головного мозку. Лікування судинної деменції у людей похилого віку часто потрібно після перенесеного інсульту.
  • Гематоми, пухлини, абсцеси та інші процеси об'ємного типу.
  • Тяжкі черепно-мозкові травми.
  • Енцефаліт, менінгіт та інші інфекційні хвороби.
  • Токсичні та метаболічні ураження структур головного мозку, у тому числі етанолові та гострі отруєння, цукровий діабет.
При огляді пацієнтів з підозрою на деменцію часто виявляється, що у ряду хворих є захворювання змішаного типу.

Цілодобова гаряча лінія.

099-557-30-44
м.Київ, вул. Оноре Де Бальзака 6г
Звертаємо Вашу увагу, не один псевдолікарський центр реабілітації, не має права займатися медикаментозним лікуванням, при зверненні на лікування вимагайте ліцензію МОЗ України.

Адреса провадження діяльності з медичної практики зазначена в ліцензії та фактична здійсненя господарської діяльності - має співпадати!!!