Хвороба Альцгеймера

Викликати лікаря або отримати консультацію
Ви можете за телефоном:+38-099-557-30-44
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
099-557-30-44

Хвороба Альцгеймера

У приватній психіатричній клініці в Києві «ПсиМір» ми створили максимально комфортні та безпечні умови для лікування хвороби Альцгеймера.
Хвороба Альцгеймера

Лікування хвороби Альцгеймера

Виявлення хвороби Альцгеймера на ранніх стадіях здебільшого допомагає зберегти дієздатність до глибокої старості. Комплексний підхід до лікування забезпечує усунення недуги.

Хвороба Альцгеймера – це прогресуючий підвид деменції. Нейродегенеративне захворювання пов'язане із віковими змінами в мозку. Загибель нейронів та порушення синаптичного зв'язку веде до погіршення пам'яті, розумової активності та когнітивних навичок аж до повної втрати дієздатності.

На жаль, панацеї від прогресуючої патології немає. Але вона добре піддається профілактиці, усуванню і навіть призупиненню розвитку на ранніх етапах. В інших випадках лікування хвороби Альцгеймера у людини похилого віку лише уповільнює незворотні наслідки.

Клініка «ПсиМір» у Києві спеціалізується на терапії захворювань психіки різного генезу, включаючи Альцгеймер у людей похилого віку. До нашої команди входять професори, кандидати медичних наук, висококласні фахівці з багатим досвідом. Вони підберуть найкращу схему лікування для тривалої ремісії недуги.
Використовуємо сучасні препарати нового покоління
За час роботи ми залучили найкращих фахівців!
Лише на принципи доказової медицини
Поєднуємо медикаментозне лікування з психотерапевтичними.
КЛІНІКА ПСИХІАТРІЇ
У приватній психіатричній клініці
Психіатр
консультація психіатра
психіатрична допомога
приватна психіатрична допомога
психіатрична лікарня
психіатрична лікарня в Києві

Симптоми хвороби Альцгеймера

Особливість патології – тривалий безсимптомний період. Прояви стають помітними через роки з моменту утворення бляшок у тканинах головного мозку. Зі збільшенням площі поразки фізичні та психічні ознаки стають дедалі очевиднішими.

Постійна забудькуватість та занепокоєння без видимих причин – привід звернутися до фахівця за консультацією. На хворобу можуть вказувати:
  • проблеми з пам'яттю, відмінністю кольорів та контрастів;
  • труднощі із запам'ятовуванням інформації;
  • порушення орієнтації у часі та просторі;
  • складності у доборі слів, побудові логічних ланцюжків;
  • втрата інтересу до захоплень та спілкування з людьми.
У більшості випадків хворі не помічають змін, що відбуваються. Симптоми проявляються поступово і виражаються дедалі сильніше. Патологія супроводжується:
  • розладом психіки;
  • перепадами настрою;
  • агресивністю та підозрілістю;
  • дратівливістю, порушенням сну;
  • необґрунтованим почуттям страху.
Без лікування людина втрачає практичні навички, перестає стежити свою зовнішність. Хронічна недуга веде до розпаду особистості: хворий відмовляється вставати з ліжка, самостійно приймати їжу, ходити до туалету.

Причини захворювання

Патологію названо на ім'я німецького психіатра Алоїза Альцгеймера, який вперше описав її в 1906 році. Вчені досі не знайшли способу для повного лікування. До кінця не зрозумілі причини розвитку хвороби. До факторів ризику дослідники відносять:
  • генетичну схильність;
  • похилий вік;
  • черепно-мозкові травми;
  • пухлини мозку, інсульт, гіпертензію;
  • серцево-судинні захворювання;
  • цукровий діабет;
  • ожиріння;
  • куріння, зловживання психотропними, психотичними речовинами.
Основна група ризику – люди від 65 років, причому жінки хворіють частіше за чоловіків. Але систематична інтоксикація організму наркотиками та/або алкоголем здатна спричинити деградацію ЦНС і у працездатному віці. Психіатри клініки лікування Альцгеймера в Києві «ПсиМір» настійно рекомендують не відкладати звернення за медичною допомогою.
Види хвороби Альцгеймера
Без лікування патологія неухильно прогресує, період ремісії не виділяються. За симптоматикою фахівці виділяють 4 стадії хвороби Альцгеймера:
  • Переддеменція. Початкова форма може тривати до 8 років. Типові ознаки - короткочасний розлад пам'яті, неуважність, відстороненість, апатія.
  • Рання деменція. Супроводжується вираженими змінами у поведінці. Людина пам'ятає давні події, але забуває сьогоднішні. Спостерігається розлад зору, слуху, тактильного сприйняття. Хворому складніше підбирати слова, писати, виконувати звичні справи.
  • Помірна деменція. Порушується пам'ять та просторове орієнтування. Людина стає неохайною, плаксивою, агресивною. Втрачаються навички читання, письма, можлива схильність до бродяжництва.
  • Тяжка деменція. Позбавляє здібностей до самообслуговування: допомога. потрібно у всьому. Хворий не впізнає рідних, відмовляється говорити, пересуватися. Його м'язи атрофуються, що веде до смерті.
Можливі ускладнення хвороби Альцгеймера
Швидкість розвитку хвороби Альцгеймера є індивідуальною для кожного. У середньому тривалість життя після встановлення діагнозу становить 8-10 років. Відомі випадки, коли пацієнти жили понад два десятиліття. 

Пневмонія є найчастішою причиною смерті за недуги. На тлі ослаблення ковтальних функцій їжа здатна проникнути у легені та спровокувати запалення. Серед інших поширених причин: голод, зневоднення та інфекційні захворювання.

Цілодобова гаряча лінія.

099-557-30-44
м.Київ, вул. Оноре Де Бальзака 6г
Звертаємо Вашу увагу, не один псевдолікарський центр реабілітації, не має права займатися медикаментозним лікуванням, при зверненні на лікування вимагайте ліцензію МОЗ України.

Адреса провадження діяльності з медичної практики зазначена в ліцензії та фактична здійсненя господарської діяльності - має співпадати!!!