Корсаковський психоз

Викликати лікаря або отримати консультацію
Ви можете за телефоном:+38-099-557-30-44
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
099-557-30-44

Корсаковський психоз

У приватній психіатричній клініці в Києві «ПсиМір» ми створили максимально комфортні та безпечні умови для лікування корсаковського психоза.
Корсаковський психоз

Лікування Корсаковського психоза

Захворювання відноситься до амнестичних розладів, в основі яких лежить органічна поразка мозку.

Систематичне вживання спиртовмісних напоїв призводить до уражень центральної нервової системи, загибелі тканини кори головного мозку. Втім, захворювання не завжди проявляється у людей, які страждають на алкоголізм. Основна причина розвитку патології – нестача вітаміну В1 (тіаміну). 

Найчастіше це наслідок саме систематичного вживання алкоголю, але амнестичні порушення можуть виникнути через серйозну черепно-мозкову травму, гіпоксію мозку або неправильне харчування. 

Корсаковский психоз - це гостре, тяжче захворювання, що виникає через несвоєчасне лікування синдрому. Основне порушення стосується неможливості переведення короткочасної пам'яті в довгострокову за умови збереження свідомості.
Використовуємо сучасні препарати нового покоління
За час роботи ми залучили найкращих фахівців!
Лише на принципи доказової медицини
Поєднуємо медикаментозне лікування з психотерапевтичними.
КЛІНІКА ПСИХІАТРІЇ
У приватній психіатричній клініці
Психіатр
консультація психіатра
психіатрична допомога
приватна психіатрична допомога
психіатрична лікарня
психіатрична лікарня в Києві

Симптоми Корсаковського психоза.

Незважаючи на постійні попередження про шкоду алкоголю, кількість людей, які зловживають спиртним, щороку зростає. Коли люди чують про наслідки алкоголізму, більшість звертає увагу лише на шкоду організму та соціальну дезадаптацію. При цьому швидко забувається про те, що хронічне захворювання стає причиною розвитку психопатологій, найпоширеніша з яких – Корсаковский психоз.
  • Фіксаційна амнезія - хворий не в змозі запам'ятати події, що відбулися нещодавно або відбуваються зараз. При цьому все, що відбувалося до розвитку патології, зберігається у пам'яті.
  • Дезорієнтація стосується не лише неможливості людини орієнтуватися у просторі та часі, але також основних життєвих навичок.
  • Відсутність критичності до свого стану.
  • Парамнезії (хибні спогади).

Лікування Корсаковського психозу

У клініці «ПсиМір» пацієнти проходять повне діагностичне обстеження, спрямоване виявлення дефіциту вітаміну В1. Обов'язково визначається ступінь ураження мозку. Потім проводиться низка психологічних методик, що виявляють ступінь та характер порушень пам'яті. 

Лікування ґрунтується на усуненні головної причини розвитку патології. Цьому допомагає введення великих доз вітамінів. Проводиться фармакологічна та психосоціальна терапія.

Лікування проводиться анонімно, лікарі клініки гарантують збереження конфіденційності.

Цілодобова гаряча лінія.

099-557-30-44
м.Київ, вул. Оноре Де Бальзака 6г
Звертаємо Вашу увагу, не один псевдолікарський центр реабілітації, не має права займатися медикаментозним лікуванням, при зверненні на лікування вимагайте ліцензію МОЗ України.

Адреса провадження діяльності з медичної практики зазначена в ліцензії та фактична здійсненя господарської діяльності - має співпадати!!!