Викликати лікаря або отримати консультацію
Ви можете за телефоном:+38-099-557-30-44
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
097-557-30-44

Неврози

У приватній психіатричній клініці в Києві «ПсиМір» ми створили максимально комфортні та безпечні умови для лікування неврозів.
Лікування неврозів

Лікування неврозів у клініці

Невроз – поширена патологія, що супроводжується психогенними та функціональними розладами. В окремих випадках хронічний стан стресу та емоційної збудливості можуть призвести до затяжної депресії та навіть серйозного психічного захворювання.

Важливо! Невроз може виявлятись у людей різних вікових категорій. Найчастіше його діагностують у підлітків у період статевого дозрівання. Прояв патології у дорослих зазвичай викликано гормональними змінами та погіршенням когнітивних здібностей, що виражаються у підвищеній дратівливості та конфліктності.

Якщо ви або ваші близькі зіткнулися з проблемою психіки, необхідно негайно звернутися до кваліфікованих фахівців. Персонал клініки лікування неврозів у Києві «ПсиМір» допоможе швидко відновити стан пацієнта та уникнути неприємних наслідків недуги. Наша діяльність акредитована МОЗ, а її ефективність підтверджена численними відгуками вдячних пацієнтів. Ми допоможемо впоратися із будь-якою кризовою ситуацією, а головне – гарантуємо якісний результат лікування.
Використовуємо сучасні препарати нового покоління
За час роботи ми залучили найкращих фахівців!
Лише на принципи доказової медицини
Поєднуємо медикаментозне лікування з психотерапевтичними.
КЛІНІКА ПСИХІАТРІЇ
У приватній психіатричній клініці
Психіатр
консультація психіатра
психіатрична допомога
приватна психіатрична допомога
психіатрична лікарня
психіатрична лікарня в Києві

Причини виникнення неврозу

На жаль, від цієї недуги страждає не тільки сам носій, а й його найближче оточення. Всупереч поширеній думці, провокуючим фактором аж ніяк не завжди є спадковість, отже, розлад може бути схильний до будь-якої людини, незалежно від статі та віку.

Багато хто не звертає уваги на появу перших симптомів захворювання, посилаючись на банальну втому або «чорну смугу» у житті. Але щоб знизити ризик негативних наслідків для здоров'я, важливо своєчасно діагностувати прикордонний стан.

Найчастішими причинами появи неврозу у дорослої людини є:
 • нестійкість до психічних навантажень;
 • виснаження нервової системи;
 • професійне "вигоряння";
 • постійні стреси в особистому та сімейному житті.
До причин виникнення неврозів у дітей можна віднести такі фактори:
 • спадковість;
 • емоційна перенапруга (втрата/розлучення батьків, несприятлива обстановка в сім'ї);
 • психічна травма;
 • підвищене інтелектуальне навантаження на заняттях у школі.
Якою б не була причина виникнення розладу, кваліфікований психотерапевт київської клініки неврозів проведе консультацію, визначить наявність психологічної проблеми та вибере ефективний метод її усунення.

Основні форми неврозів

У медичній практиці зустрічаються 4 форми когнітивного чи вікового неврозу:
 • істерична (зазвичай проявляється у вигляді заїкуватості, анорексії, енурезу);
 • неврастенія;
 • нав'язливі стани (поява нав'язливих спогадів, думок та дій);
 • невроз страху (розлади психіки, що виражаються у вигляді патологічних фобій).
Визначити форму недуги та призначити необхідний курс лікування неврозу у жінки чи чоловіка може лише кваліфікований лікар на основі результатів діагностики пацієнта.

Цілодобова гаряча лінія.

099-557-30-44
м.Київ, вул. Оноре Де Бальзака 6г
Звертаємо Вашу увагу, не один псевдолікарський центр реабілітації, не має права займатися медикаментозним лікуванням, при зверненні на лікування вимагайте ліцензію МОЗ України.

Адреса провадження діяльності з медичної практики зазначена в ліцензії та фактична здійсненя господарської діяльності - має співпадати!!!