Панічна атака

Викликати лікаря або отримати консультацію
Ви можете за телефоном:+38-099-557-30-44
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
099-557-30-44

Панічні атаки

У приватній психіатричній клініці в Києві «ПсиМір» ми створили максимально комфортні та безпечні умови для лікування панічних атак.
Лікування панічних атак

Лікування панічних атак

Клініка «PsyMir» надає послуги з діагностики та лікування розладів різного генезу, у тому числі панічних атак.

Наші висококласні фахівці в галузі психіатрії мають великий досвід роботи, тому знають, як скласти індивідуальну програму лікування, яка гарантовано допоможе пацієнтові впоратися із хворобою.

Для того, щоб потрапити на прийом до лікаря, зателефонуйте нам або залиште заявку онлайн. 

Більшість пацієнтів, які страждають на такі види тривожних розладів, як посттравматичне, генералізоване, фобія і стрес, іноді можуть відчувати сильний страх. 

Іноді паніка виникає у людей без жодних причин. Це свідчить про появу панічноuj розладу. 

При діагностуванні такого захворювання у людей кількість нападів варіюється від одного до двох разів на місяць. Однак у окремих випадках можуть повторюватися частіше.

Якщо в ситуацію не втрутиться психіатр, то панічні атаки призведуть до пошкодження розумової функції та появи неадекватної поведінки.
Використовуємо сучасні препарати нового покоління
За час роботи ми залучили найкращих фахівців!
Поєднуємо медикаментозне лікування з психотерапевтичними.
Лише на принципи доказової медицини
КЛІНІКА ПСИХІАТРІЇ
У приватній психіатричній клініці
Психіатр
консультація психіатра
психіатрична допомога
приватна психіатрична допомога
психіатрична лікарня
психіатрична лікарня в Києві

Симптомы панической атаки

Згідно з визначенням, що застосовується в медицині, панічною атакою вважається короткостроковий часовий проміжок, протягом якого у людини раптово розвиваються і доходять до піку кілька яскраво виражених симптомів: 
  • підвищене потовиділення;
  • прискорений пульс;
  • відчуття нестачі повітря;
  • раптове заціпеніння;
  • болючі відчуття в ділянці грудей;
  • нудота;
  • запаморочення;
  • тремтіння;
  • напад паніки чи тривожності;
  • відчуття появи комок в горлі;
  • озноб чи лихоманка;
  • страх смерті;
  • страх втрати контролю над собою
До важливих психологічних ознак панічної атаки відносяться також відчуття відокремленості від свого тіла, передчуття якогось нещастя, страх можливого повторення нападу у схожому місці чи ситуації.

Більш рідкісними симптомами, які виникають у людей за наявності супутніх психоемоційних чи фізичних ексцесів, вважаються такі:
  • зниження гостроти зору та слуху;
  • складність ковтання;
  • псевдопарез;
  • афазія;
  • нестійкість під час ходьби.
Лікарі клініки лікування панічних атак у Киеві «ПсиМир» надають допомогу всім, хто виявив у себе подібні симптоми і хоче позбутися тривожного розладу.

Види панічних атак

Найбільш поширеним психопатичним станом серед молодого активного населення вважається панічний розлад, який має багато альтернативних визначень. Його часто діагностують як симпатоадреналовий криз, кардіоневроз або нейроциркуляторну дистонію.
Вартість лікування панічних атак залежить від того, як вона проявляється у пацієнта. Лікарі поділяють три види цього розладу:
  • Спонтанне – раптово, що виникає, без будь-яких виражених причин.
  • Ситуаційне - виявляється в тому випадку, коли людина перебуває в очікуванні хвилюючої події або потрапляє в ситуацію, що травмує.
  • Умовно-ситуаційне – те, що відбувається внаслідок гормональних змін або надмірного вживання алкоголю, наркотиків чи кофеїну.

Причини захворювання

При лікуванні панічних атак у дорослих необхідно виявити фактори, що спровокували виникнення тривожного розладу. Однією з найпоширеніших причин – це генетичний детермінізм, зумовлений певними особливостями нервової системи. За наявності спадкової схильності в людини навіть незначна подія здатна вплинути на розвиток патології.

Якщо пацієнту потрібно лікування панічних атак, професійний психіатр визначає першопричини, що призвели до розвитку невротичного ексцесу. Такі чинники умовно поділяються на головні та супутні. До першого типу належать:

Генетичний детермінізм та психоемоційний портрет. Панічні атаки частіше з'являються у емоційних людей, які мають певні особливості нервової системи або спадкову схильність. 

Сімейні стресори, несприятлива ситуація в сім'ї, формування певних моделей реагування на перенапругу. Спусковим механізмом появи неврозу нерідко стає соціальне середовище, тривога батьків, неправильний стиль навчання.

Травматичний фактор – це будь-яке психічне перенапруга, яке зазнала людина у будь-якій складній ситуації: наприклад, при переїзді в інше місто, розлученні, втраті близької людини.

До супутніх факторів, здатних спровокувати панічні атаки, подальше лікування яких потребує особливого підходу, належать:

Зміна кліматичних умов. Психіатри відносять цей фактор до важливих причин, які призводять до появи панічних атак у пацієнтів, які мають схильність до них.

Зміна гормонального тла. Такий процес, як правило, відбувається при вагітності, статевому дозріванні чи клімаксі. Якщо панічна атака виникла через перебудову в гормональній системі, то лікування розладу у дорослих жінок та молодих дівчат має проводитися з урахуванням діагностованих змін. 

Внутрішньоособистісний конфлікт - це стан людини, при якому вона втрачає здатність приймати рішення. Тривожний розлад виникає, якщо пацієнт тривалий час перебуває у такому стані. 

Поява панічних атак також буває пов'язана з поганим харчуванням, нестачею вітамінів, різними фобіями, шкідливими навичками, прийомом сильних антибіотиків, сильними фізичними навантаженнями під час спортивних тренувань.
Можливі ускладнення недуги
Панічні атаки, що регулярно виникають, істотно погіршують життя людини. Впоратися з ними самостійно він не може, але при цьому рідні, друзі та колеги розцінюють поведінку, пов'язану з цим розладом, як театральність, істеричність та награність. Не розуміючи всю серйозність ситуації, оточуючі своїм ставленням посилюють ситуацію та сприяють тому, що депресія, апатія та невпевненість лише посилюються. 

Під час панічної атаки у людини втрачається зв'язок із реальністю. Якщо в цей час він знаходиться, наприклад, у метро, то симптоми, що виникли, можуть призвести до падіння з ескалатора або на рейки. Також під час нападу людина здатна заподіяти собі фізичну шкоду.

Методи лікування панічної атаки

Терапія панічних атак здійснюється декількома методами, тому ціна послуги лікарів різниться. Залежно стану хворого, лікарі можуть лікувати тривожні розлади з допомогою психотерапії. Для цього застосовується візуалізація та інші подібні практики, що дозволяють пробудити свідомість людини та зрозуміти, де знаходиться джерело страху.

Медикаментозна терапія для дорослих та літніх пацієнтів застосовується у складних випадках, коли психотерапевтичні методи виявляються безсилими. При лікуванні призначають такі види препаратів:
  • седативні медикаменти рослинного походження;
  • транквілізатори;
  • антидепресанти;
  • ноотропи;
  • нейролептики.
Коли тривожні розлади виникають у дітей та підлітків, лікарські засоби призначають з урахуванням протипоказань. Схема прийому препаратів визначається у кожному випадку індивідуально, при цьому психіатр повинен титрувати дози до максимально переносимих.
Консультація лікаря та лікування у клініці психіатрії "ПисМір"
Під час первинного прийому, що триває в середньому 1 годину, психіатр визначає, чому відбуваються напади та нервова система не витримує навантажень. Лікар проводить ретельний огляд пацієнта та підбирає найкращий метод терапії з урахуванням особливостей організму людини та наявності супутніх захворювань.

До переваг лікування в нашій клініці належать:
  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • прийнятні ціни послуги;
  • професіоналізм лікарів із багаторічним досвідом;
  • тривала ремісія після терапії;
  • можливість проходити лікування амбулаторно чи стаціонарі у Києві.
Щоб отримати детальну безкоштовну консультацію про послуги клініки та їх вартість, а також записатися на первинний прийом, зателефонуйте або залиште заявку на сайті.

Цілодобова гаряча лінія.

099-557-30-44
м.Київ, вул. Оноре Де Бальзака 6г
Звертаємо Вашу увагу, не один псевдолікарський центр реабілітації, не має права займатися медикаментозним лікуванням, при зверненні на лікування вимагайте ліцензію МОЗ України.

Адреса провадження діяльності з медичної практики зазначена в ліцензії та фактична здійсненя господарської діяльності - має співпадати!!!