Реактивний стан

Викликати лікаря або отримати консультацію
Ви можете за телефоном:+38-099-557-30-44
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
099-557-30-44

Реактивний стан

У приватній психіатричній клініці в Києві «ПсиМір» ми створили максимально комфортні та безпечні умови для лікування реактивних станів.
Реактивний стан

Реактивний стан: лікування

Реактивний стан - форма психічного захворювання, розвитку якого послужило тривалий вплив травмуючої психіку ситуації. Одна з головних відмінностей цієї групи – порушення функцій головного мозку без органічних ушкоджень. Звідси і вибудовування програми лікування: при зниженні значущості психотравмуючої ситуації для хворого йде симптоматика.

Реактивний невроз

При неврозі немає галюцинацій, абсурду та інших симптомів, властивих реактивному психозу. Зберігається здатність критично ставитися до стану, збережені інтелект та характеристики особистості.

Реактивний психоз

Захворювання виникає при великій силі психотравмуючої ситуації. Велике значення має стан нервової системи на час впливу. Більшою мірою до психозу схильні особи з ослабленою нервовою системою: люди похилого віку, особи з черепно-мозковою травмою, хворі з легким ступенем недоумства. 

Є безліч захворювань, що належать до психозів (реактивна депресія, псевдодеменція, параноїд та ін), кожне з яких має низку важких симптомів від порушення внутрішніх особистісних характеристик до можливості здійснення антигромадських дій. 

Звернутися за медичною допомогою до клініки «ПсиМір» можна для лікування будь-якої форми реактивних станів незалежно від глибини захворювання.
Використовуємо сучасні препарати нового покоління
За час роботи ми залучили найкращих фахівців!
Лише на принципи доказової медицини
Поєднуємо медикаментозне лікування з психотерапевтичними.
КЛІНІКА ПСИХІАТРІЇ
У приватній психіатричній клініці
Психіатр
консультація психіатра
психіатрична допомога
приватна психіатрична допомога
психіатрична лікарня
психіатрична лікарня в Києві

Цілодобова гаряча лінія.

099-557-30-44
м.Київ, вул. Оноре Де Бальзака 6г
Звертаємо Вашу увагу, не один псевдолікарський центр реабілітації, не має права займатися медикаментозним лікуванням, при зверненні на лікування вимагайте ліцензію МОЗ України.

Адреса провадження діяльності з медичної практики зазначена в ліцензії та фактична здійсненя господарської діяльності - має співпадати!!!