Розлади особистості
Викликати лікаря або отримати консультацію
Ви можете за телефоном:+38-099-557-30-44
Ви можете за телефоном:+38-099-557-30-44
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
099-557-30-44
Розлади особистості
У приватній психіатричній клініці в Києві «ПсиМір» ми створили максимально комфортні та безпечні умови для лікування розладів особистості.
Лікування психічних розладів особистості
Психічне розлад особистості – це захворювання, що вимагає обов'язкового лікування під пильним наглядом фахівців. Його перші прояви можуть спостерігатися вже у дитячому віці, висловлюючись у придушенні одних (типових) рис характеру, та його заміщенні іншими, часто – не притаманними звичайних людей. Наприклад, на наявність такого порушення здатне вказувати повну відсутність соціальних контактів та небажання мати такі, що є серйозною перешкодою для ведення нормального життя.
Діагностика та подальше лікування психічних розладів особистості є досить складним завданням, оскільки їх ознаки можуть виявлятися у кожної людини по-своєму. Сама хвороба здатна набувати різних форм і поєднуватися з іншими видами порушень. Як правило, симптоми особистісного розладу виникають у хворого регулярно, не дозволяючи стабілізуватися його стану та серйозно порушуючи перебіг життя. Вони тією чи іншою мірою торкаються всіх властивостей особистості, включаючи емоційну, розумову та вольову, а також впливають на міжособистісні зв'язки людини.
Наша клініка "ПсиМір" займається лікуванням розладу особистості в Києві. Ми пропонуємо своїм клієнтам кваліфіковану допомогу та повну конфіденційність. У нас передбачено кілька терапевтичних програм, проходження яких можливе як вдома, так і в умовах обладнаного стаціонару. В останньому випадку розміщення пацієнтів здійснюється у комфортабельних палатах, а саме лікування ведеться під постійним наглядом фахівців, що гарантує його високу ефективність та тривалу ремісію.
Використовуємо сучасні препарати нового покоління
За час роботи ми залучили найкращих фахівців!
Лише на принципи доказової медицини
Поєднуємо медикаментозне лікування з психотерапевтичними.
Симптоми хвороби
Лікування психічних розладів вимагає ретельного попереднього діагностування, що дозволяє переконатися в наявності захворювання, а також дає можливість відстежити його перебіг та розвиток. З фізичної (соматичної) точки зору на нього здатні вказувати:
- знижена працездатність;
- складність зміни звичного способу життя;
- швидка стомлюваність у стресових ситуаціях;
- больові синдроми, спричинені переживаннями;
- відсутність апетиту та тривалі порушення у роботі ШКТ.
При цьому наявність перерахованого вище не є обов'язковою, і найточнішими симптомами є психологічні. В тому числі:
- емоційна нестабільність;
- висока тривожність;
- постійна "позиція жертви";
- складна адаптованість;
- необґрунтована брехня;
- невмотивована агресія по відношенню до інших людей;
- пошуки навмисності дії та злого наміру у вчинках інших;
- некомунікабельність;
- наявність уявних захворювань (психічного та іншого характеру);
- чутливість, схильність до необгрунтованих переживань;
- конфліктність;
- істерична нервозність.
Причини захворювання
Важливим ключем для лікування психічних розладів є розуміння природи їх походження. Найчастіше на виникнення хвороби впливає ціла група факторів, серед яких:
- Генетичні. Наявність захворювання у предків здатна викликати схильність до нього і у нащадків (що багато в чому, аналогічно шизофренії).
- Соціальні. Вони обумовлюються манерами спілкування, прийнятими у рідному для дитини соціумі. Наприклад, аморальна поведінка, взята за правило, стає для особи, що дорослішає, різновидом норми.
- Психологічні. Включають супутні захворювання (здатні посилити картину перебігу розладу) і емоційні переживання, перенесені в дитинстві. Останні є однією з найважливіших чинників, оскільки за наявності основна терапія зводиться саме до психокорекції.
Можливі ускладнення
Відсутність своєчасної діагностики та лікування психічного розладу особистості здатна призводити до виникнення ускладнень. У тому числі – утруднення адаптації (соціальної та інших.), міжособистісні конфлікти, схильність до асоціальної та злочинної поведінки. У деяких випадках як ускладнення виступають спроби суїциду, членошкідництво, виникнення шкідливих звичок і залежностей (включаючи наркотичну), а також порушення сексуальної поведінки.
Діагностика психічних розладів
Лікування пацієнта з психічним розладом потребує ретельної попередньої діагностики. Вона має на увазі не тільки аналіз симптомів, а й здачу хворим цілого ряду спеціалізованих тестів. Це:
- анкети дослідження особи MMPI;
- анкета Фрайбурга;
- каліфорнійський психологічний опитувальник;
- анкета Айзенка.
Крім того, на розсуд фахівця можуть виконуватися й інші дослідження (особливо, якщо розлад пов'язаний з іншими захворюваннями нервово-психічного характеру).
Методи лікування психічних розладів
Лікування психічних розладів у жінок та чоловіків відбувається двома основними способами: медикаментозним та психотерапевтичним. У першому випадку призначаються невеликі дози препаратів, здатних стабілізувати стан, усунути тривожність і усунути інші виражені симптоми. Вдаються до нього досить рідко, як правило – при гострих проявах захворювання. У другому випадку психіатр психотерапевт проводить бесіди з хворим, допомагає йому побудувати правильні розумові зв'язки, зробити коректні висновки в тих чи інших ситуаціях і краще зрозуміти своє «Я».
Цілодобова гаряча лінія.
099-557-30-44
м.Київ, вул. Оноре Де Бальзака 6г
м.Київ, вул. Оноре Де Бальзака 6г
Звертаємо Вашу увагу, не один псевдолікарський центр реабілітації, не має права займатися медикаментозним лікуванням, при зверненні на лікування вимагайте ліцензію МОЗ України.
Адреса провадження діяльності з медичної практики зазначена в ліцензії та фактична здійсненя господарської діяльності - має співпадати!!!